Knights of the Temple 2
PC

(8x)
3,99
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Fantasy, TPS
Kód produktu: 11625
 • Nelineárna hra – Pohybujte sa ľubovoľne medzi úrovňami, vyberajte si úlohy a postupujte príbehom tak, ako sami uznáte za vhodné ;Vývoj postáv v štýle RPG s novými aktívnymi aj pasívnymi schopnosťami a zbraňami ;Interaktívny systém dialógov – Rôzne varianty rozhovorov vás môžu doviesť k ďalším informáciám, vďaka ktorým sa budete môcť vydať na nové dobrodružstvá a získať mocné predmety ;Alternatívne zakončenie – Vaše rozhodnutie určí, ako sa hra skončí ;Hra viacerých hráčov – Zahrajte sa s rôznymi postavami režimu viacerých hráčov a vylepšite ich špeciálne schopnosti ;Životom kypriace a úžasne detailné 3D prostredie stredoveku ;Režim obchodu – Predávajte, nakupujte a opravujte predmety, zbrane aj brnenie

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1,5GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,2GB voľno na disku, 4x CDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyšší nebo nVidia GeForce 3 a vyšší (GeForce 4 není podporována)

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Pokračovanie úspešnej third-person akcie od švédskeho týmu Starbreeze Studios, ktoré však vyvíja slovenský tým tvorcov Cauldron. 2.diel hráča opäť uvedie do úlohy mladého templára Paula de Raque, ktorý bude znova bojovať proti silám pekla, aby zachránil životy obyvateľov stredovekej Európy.

  Ktosi otvoril po tisíckach rokov zavretý portál a cez neho začínajú zo severu do Európy prenikať prisluhovači temných síl, ktorí ničia a zabíjajú všetko živé čo sa im postaví do cesty. Ich zastavenie a znovunastolenie mieru a pokoja je úloha ako stvorená pre mladého templára, ktorý sa v priebehu svojho druhého dobrodružstva pozrie na rad zaujímavých miest, kam ľudská noha nevkročila už celé tisícročia.

  Paul sa temným silám postaví v zabudnutom antickom meste, v temných kriptách saracénskej ríše, objaví dávno zabudnuté ostrovy, ruiny aj katakomby a to všetko len kvôli tomu, aby objavil utajený úkryt temných síl kdesi v podzemí starodávnej podvodnej pevnosti. Tu sa potom odohrá veľké finále, kde Paul otestuje všetky svoje bojové schopnosti a skúsenosti a zistí, že víťazstvo musí byť často vykúpené vlastnou krvou, bolesťou a možno aj dušou.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (8)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

Skrátka hra získává hodnocení 70% což je stupeň ý což je hodně blízko hře assassins creed.Přesto že hra má celkem hodně chyb,je to skvělá hra,u které se na dlouhý čas zabavíte,neboť ji můžete hrát dokolečka a zkoušet různé postupy.

 Neoverený nákup

Dost trapné pokračování docela povedeného prvního dílu. Hru mělo raději vyvíjet původní studio, dopadlo by to určitě o mnoho lépe. Fandové jedničky budou každopádně hodně zklamáni.

 Neoverený nákup

Dohráli jste Oblivion, Gothic3, Two Worlds?
Máte RPG absťák?
Za 200,- nečekejte herní nebe a prosekejte se středověkem made in CITY Interactive. Dá se to.

 Overený nákup

Já sem velký fanda středověku,rytířů,westernů atd...tak sem tuto hru musel mít a každýmu kdo má taky tyto zájmy to vřele doporučuji

 Neoverený nákup

Knights of the Temple II nepřináší nic nového do žánru, ale každý se u toho skvěle zabaví (fakt nekecám). A navíc MP vydrží na opravdu dlouou
dobu (!).

 Neoverený nákup

Hra je dobrá rozhodně doporučuju těm kterým se líbí středověk s rytířama.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame