KnightShift: Příběh Rytíře
PC

(1x)
12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: Fantasy, Real-time stratégie
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10787
 • Realtime stratégia a RPG v jednom
  Hra je dodávaná bez škatuľky na samostatnom CD-čku.
  Skvelý kreslený fantazi svet; Cez 20 misií a stovky úloh; Cez 80 postáv a netvorov, cez 500 budov a vecí; RPG vývoj postáv, ich vlastnosti a dôverností; Stovky neviditeľných kúziel, zbraní a vybavení; Intuitívne ovládanie; Editor na vytváranie vlastných svetov; Priestorový zvuk s podporou Dolby 5.1

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 450MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,8GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Za siedmimi vŕškami a siedmimi potôčkami kedysi veľmi dávno žil princ. Bol čestný a spravodlivý. Zlé sily sa však zjednali, aby šírili zlo v jeho zemi, zbavili ho vlády a aby vymazali všetky krásne spomienky z jeho srdca a jeho obyvateľov. Pretože však poslané kúzlo nebolo dosť silné, Princ bol síce prenesený do inej dimenzie, ale spomienky ľudí na neho zostali.
  Po niekoľkých rokoch sa dobrému kúzelníkovi podarilo otvoriť bránu medzi dimenziou a Princ sa vrátil späť. Jeho úlohou je však zatočiť zo zlými pánmi a nastoliť mier a poriadok.

  Bitka zo zlom sa práve začína...

  Fantastická kombinácia stratégie v reálnom čase a RPG dáva jedinečnú možnosť všetkým milovníkom tohto žánru opäť zachrániť svet plný rytierov, mlieka. Mečom a mágiou, alebo chladnokrvnou stratégiou svojich jednotiek.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • hra je uklidnující a je podle představ každého rpg fanouška.dá se i dokonce říct že bi pokračování této velice úspěšné hry mohlo konkurovat warcraftuIIIregin of chaos i frozhen trone ba i dokonce heroes4 of might and magic.při hře je možno slišet uklidnující a velice hezké melodie které ve vás vivolají pocit jako kdybi jste tam opravdu byli.
  • pokud vás v této hře někdo otráví tak v 60% se vám skazí celá hra.ale jinak je to opravdu velice propracovaná hra rpg.

  hru doporučuji hlavně fanouškům rpg a fanouškům warcraft3 a heroes4

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame