Kobra 11 Nitro
PC

(11x)
6,30
Nákupom získate 0,25 kreditov
Štítky: FPS
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 11676
 • Jedná sa o ABC edíciu balenú iba v papieri

  intenzívna 3d automobilová akcia; 15 úloh odohrávajúcich sa na autentických cestách podľa TV seriálu; režim arkády zaisťuje možnosť hrať jednotlivé úlohy znovu; dokonalé animácie kaskadérskych kúskov, hromadné nehody atď.; režim závodov, ktoré prebiehajú na 20 tratiach; úchvatnou a realistickú grafiku v okolí; ľahké a intuitívne ovládanie pre začiatočníkov;

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 1,8GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 6600 / Radeon 9600), 1,3GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Akčné

  Jazda na diaľnici je ako samotný život - rýchly, adrenalínový a plný zvratov, kde jediná sekunda dokáže zmeniť osud človeka. Pre policajtov znamená diaľnica byť vždy v streche a byť pripravený na čokoľvek. A presne táto kombinácia zrejme stojí za úspechom populárnej Cobry 11.

  Najúspešnejší nemecký akčný seriál si získal milióny fanúšikov nielen zaujímavými kriminálnymi zápletkami, ale predovšetkým kaskadérskymi kúskami, sympatickou dvojkou hlavných hrdinov a strhujúcou automobilovou naháňačkou. Tento koncept nepriťahuje k obrazovkám divákov len v Nemecku či v Čechách, ale aj v ostatných krajoch Európy.

  Na úspech seriálu nadväzuje aj počítačová hra, v ktorej sa budete môcť vžiť do úlohy jedného z obľúbenej dvojice vyšetrovateľov. Len na vo vašich rukách bude prinútiť a zastaviť neposlušný kamión, zaistiť policajnú sanitku a v neposlednej rade aj nasadiť kriminálnym živlom želiezka. Spolu s hrdinami sa pozriete na diaľnice ako aj v priamo v meste či do okolitých dediniek.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (11)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Za tuto cenu dobré

 Neoverený nákup

Kobra11 konečně jako hra na Pc.

Ve hře mě osobně se líbil dabing a Semírovi hlášky.Model poškození taky nebyl k zahození ale třeba ve Flatoutech je to přece jenom lepší.Nepotěšila mě grafika i když není tak úplně hrozná ale mohla být lepší ale za to hodně mě naštvala hrací doba hru jsem si dneska nainstaloval a po 2 hodinách mám dohráno (někdo to dohraje i za kratší dobu) a taky mi přišlo divný že když jedu městem tak nevidím že by se civilisti hýbali jak by mohli civilisti jsou tam udělani tak mizerně že o tom ani nejde psát zkrátka civilisti jsou jenom ubohý kulisi kteří tam jsou asi jen tak na okrasu (bylo by lepší kdyby tam vůbec nebyli).Kdo sleduje seriál ale já sám osobně Kobru11 moc nemusim tak by si hru měl zahrát pro mě je hra lepší než seriál.

 Neoverený nákup

Když zkousnete ty zápory tak je hra celkem zábavná.

 Neoverený nákup

dobrá hra

 Neoverený nákup

velmi dobrá hra,než sem ji začal hrát tak sem se obával
jaký to bude ale musím říct že je to
good

 Neoverený nákup

Skutečně povedená hra, která se příjemně hraje. Pohledná grafika, vyladěné ovládání a parádní cena dělá ze hry překvapení na trhu.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame