Komiks Pokémon - Red a Blue 1
MERCH

8,40
Nákupom získate 0.17 kreditov
Lokalizácia: Česká lokalizácia
Štítky: Japonské, Manga
Kód produktu: 37533
 • Chyťte  aj ďalšie komiksové knihy zo série Pokémon: Red & Blue!
  Toto je naozaj veľká udalosť. Do Česka/Slovenska sa prvýkrát dostáva slávna manga séria zo sveta Pokémonov! Priamo od prvých dielov začína vychádzať tá najklasickejšia Pokémonská komiksová rada, a s ňou prichádzajú, tie najslávnejšie a najpopulárnejšie postavy z tohto sveta, na čele so žltým a elektrizujúcim Pikachu! A samozrejme, nemôžu chýbať ani zlí Rakeťáci! Emócie a vzrušenie z videohry sa teraz vracia v originálnom komiksovom príbehu!

  Chlapec Red vyzbrojený odvahou, vynaliezavosťou a láskou k Pokémonom sa vydáva na veľkú výpravu. Chce sa totiž stať tým najlepším trénerom Pokémonov zo všetkých!

  KLASIKA

  Pokémoni prichádzajú s príbehmi, ktoré čitatelia od tohto sveta očakávajú a hlavný hrdina Red je odrazom postavy, ktorú fanúšikovia seriálu poznajú ako Asha. A predovšetkým tú máte tú najslávnejšiu zostavu pokémonov, na čele s Pikachu, Bulbasaur, Charmander či Snorlaxom. Proste výkvet. Sám tvorca Pokémonov, Satoši Tajiri, vyhlásil, že tomuto komiksu sa najlepšie podarilo vystihnúť svet, ktorý vymyslel.


  Komiks Pokémon - Red a Blue 1
  ČERVENÝ A MODRÝ
  Celá rada začne sedemdielnou sériou Red a Blue, na ktorú potom nadväzujú ďalšie rady zodpovedajúce jednotlivým hrám. Komiks je vytvorený parádne a jeho súčasťou sú nielen profily jednotlivých pokémonov, ale aj mapka, na ktorej sa dá nájsť, kde bol aký pokémon chytený! Takže neváhajte a vstúpte do legendárneho sveta - prvýkrát v pôvodnej komiksovej podobe!

  red & blue
  Autori: Hidenori Kusaka
  Kresba: Mato
  Počet strán: 208
  Formát: cca 12,8 x 18,2 cm, brožovaná väzba
  Tisk: čiernobiely 
  Jazyk: čeština
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Komiks Pokémon - Red a Blue 1!

Sledujte nás na instagrame