Komiks Sweet Tooth - Mlsoun 1
MERCH

29.99
Nákupom získate 0.60 kreditov
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Lokalizácia: Česká lokalizácia
Kód produktu: 44389
 • Pred siedmimi rokmi sa ako lesný požiar rozšírila nákaza a zabila miliardy ľudí. Jediné deti, ktoré sa odvtedy rodia, patria k novej rase hybridov človeka a zvierat. Jedným z nich je aj Gus, milý chlapec so sklonom k maškrteniu a s jeleními rysmi.

  Na deti, ako je Gus, je však vypísaná odmena. Keď sa v jeho odľahlom lesnom domove objavia krutí lovci, zachráni Gusa záhadný násilník menom Jepperd. Hromotlucký tulák Gusovi sľúbi, že ho odvedie do rezervácie, bájneho bezpečného prístavu pre hybridné deti. Ako ich pretĺkanie novým a nebezpečným americkým pohraničiam asi dopadne: pokazí Jepperd chlapca, ktorého prekrstil na „Mlsouna“, alebo sa ho Gusovi podarí prostredníctvom svojho srdca zmeniť?

  MLSOUN so scenárom a kresbou nesmierne talentovaného Jeffa Lemirea je napínavý príbeh o prežití v post-apokalyptickej Amerike – o priateľstvách, naviazaných za tragických podmienok, a o ľudskom dobre a zle. Prvá z troch viazaných kníh obsahuje pôvodné zošity Sweet Tooth č. 1–12, doplnené o doteraz nezverejnené náčrty a predslov od známeho herca Michaela Sheena (Underworld, Duel Frost/Nixon, seriál Dobré znamenia).

  Komiks sa tiež dočkal seriálového spracovania od Netflixu!
  Počet strán: 296
  Formát: 168 × 258 mm
  Väzba: viazaná s prebalom
  Scenár: Jeff Lemire
  Kresba: Jeff Lemire
  Komiks Sweet Tooth - Mlsoun 1mlsounnetflix sweet tooth
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Komiks Sweet Tooth - Mlsoun 1!