Konzola PlayStation 5 825 GB - Bílá (Digital Edition) + God of War Ragnarok
PS5

549,99
Nákupom získate 5,50 kreditov
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Štítky: Herné konzoly, Konzola PlayStation 5
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 50592
 • PlayStation 5 je bez Blu-Ray mechaniky, hry sa musia sťahovať cez internet. Fyzicky zakúpené hry (v krabičke) na optickom disku nepôjdu na konzole.

  Spútajte silu jedinečného CPU, GPU a SSD v špeciálne integrovanom rozhraní, ktoré prepisuje pravidlá toho, čo PlayStation konzola dokáže. PlayStation 5 ponúkne jedinečný nekompromisný audiovizuálny zážitok. Preniknite do hry skrz haptickú odozvu, adaptívne spúšte a 3D zvuk.
  BALENIE OBSAHUJE
  - konzolu PlayStation 5 bez mechaniky + biely ovládač a všetko bežné príslušenstvo
  - kód na stiahnutie hry God of War Ragnarok (vyžaduje pripojenie na internet)
  Ide o verziu bez Blu-Ray mechaniky, hry sa musia sťahovať cez internet. Fyzicky zakúpené hry (v krabičke) na optickom disku na konzole nepôjdu.

  PARAMETRE KONZOLY
  CPU: procesor x86-64 AMD Zen s 8 jádry
  Operační pamäť: 16GB GDDR6
  Grafická karta: AMD Radeon
  Výkon systému: 10,28 TFLOPS
  HDD: rýchle SSD 825 GB
  Mechanika: bez mechaniky
  Video výstup: HDMI 2.1 (4K 120 Hz, 8K, VRR)
  Rozhranie: USB Type-A port (Hi-Speed USB), 2x USB Type-A port (Super-Speed USB 10Gbps), USB Type-C port (Super-Speed USB 10Gbps), Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T), IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1
  Spotreba: max. 310W
  Rozmery: cca 390mm x 92mm x 260mm
  Váha: cca 3,9 kg
  Konzole PlayStation 5 825 GB - Bílá (Digital Edition) + God of War Ragnarok
  RAY TRACING

  Nechajte sa vtiahnuť do herných svetov s novou úrovňou realistického spracovania. Každý lúč svetla je nasimulovaná zvlášť, takže vás v podporovaných hrách pre konzolu PS5 čakajú úplne realistické tiene a odrazy.

  ps 5

  VYSOKÉ ROZLÍŠENIE
  Zahrajte si svoje obľúbené hry pre konzolu PS5 na svojej televízií s rozlíšením 4K. V kompatibilných hrách si užijete úplne plynulé hranie sa závratnou snímkovou frekvenciou až 120 snímok za sekundu, ktorú na obrazovkách 4K zaistí podpora výstupu s frekvenciou 120 Hz.

  play station 5

  HDR A AŽ 8K
  Hry pre konzolu PS5 podporujúce grafiku HDR ponúkajú neuveriteľne realistické a živé farby. Konzola PS5 podporuje výstup 8K, takže môžete hrať na svojej obrazovke s rozlíšením 4320p.

  3D AUDIO TECHNOLÓGIE
  Nechajte sa obklopiť zvukom, ktorý dokáže evokovať pocit, že sa ozýva zo všetkých strán. Ak hra podporuje technológiu Tempest 3D AudioTech, vaše okolie v slúchadlách alebo reproduktoroch televízie dočista ožije.

  JEDINEČNÉ OVLÁDANIE
  Bezdrôtový ovládač DualSense pre konzolu PS5 prináša nevídanú hmatovú odozvu, dynamické adaptívne spúšte a vstavaný mikrofón - to všetko v ikonickom dizajne.  konzole s mechanikou

  Všetky dôležité informácie zo sveta PlayStation 5 nájdete na oficiálnej stránke.

  GOD OF WAR RAGNAROK
  Santa Monica Studio prichádza s pokračovaním úspešnej hry God of War (2018). Kratos a Atreus sa musia vydať do každého z deviatich svetov, aby hľadali odpovede a pripravili sa na predpovedanú bitku, ktorá ukončí svet. Kratos a Atreus sa spoločne vydávajú hlboko do deviatich svetov hľadať odpovede, zatiaľ čo sa ásgardské sily pripravujú na vojnu. Počas cesty budú preskúmavať úžasné mýtické krajiny, verbovať spojencov z rôznych svetov a čeliť strašným nepriateľom v podobe severských bohov a monštier. Hrozba Ragnaröku sa stále viac približuje a Kratos a Atreus sa rozhodujú medzi bezpečím svojej rodiny a bezpečím svetov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Konzola PlayStation 5 825 GB - Bílá (Digital Edition) + God of War Ragnarok? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame