Konzole Xbox Series X 1TB - Diablo IV
XSX

594,99
Nákupom získate 5,95 kreditov
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Štítky: Herné konzoly
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 53614
 • Pripojte sa k nekonečnej bitke medzi nebom a peklom s balíčkom Xbox Series X - Diablo IV. Preklestite si cestu Sanctuary s výkonom 12 teraflopov hrubého výkonu. Zabíjajte démonov v pohlcujúcich, akciách nabitých súbojoch, ktoré poháňa vlastný SSD disk s kapacitou 1 TB. Pripojte sa k ostatným dobrodruhom, dobývajte obliehané mestá a norte sa do nočných mor v hyperrealistickom rozlíšení 4K. Využite každú hernú minútu na maximum, pretože peklo sa rozpúta vďaka bleskurýchlemu načítaniu a rozsiahlemu otvorenému svetu - to všetko poháňané architektúrou Xbox Velocity.

  Xbox Series X je najvýkonnejšia konzola na trhu s pôsobivým grafickým výkonom 12 TFLOPS. Ponúkne plnú spätnú kompatibilitu s hrami a príslušenstvom z Xbox One a čiastočnú kompatibilitu s hrami z Xbox 360 a pôvodného Xboxu.
  BALENIE OBSAHUJE
  - Xbox Series X 1TB HDD v čiernej farbe
  - kód na stiahnutie hry Diablo IV
  - kozmetické úpravy pre Diablo IV (Light-Bearer Mount with Caparison of Faith Mount Armour)
  - Inarius Wings & Inarius Murloc Pet pre Diablo III, Amalgam of Rage Mount pre World of Warcraft, Umber Winged Darkness Cosmetics Set pre Diablo Immortal
  - 1x bezdrôtový ovládač
  - napájací kábel
  - HDMI kábel
  PARAMETRE KONZOLY 
  CPU: 8x Cores @ 3.8 GHz (3.66 GHz w/ SMT) Custom Zen 2 CPU
  Operačná pamäť: 16GB GDDR6
  Grafická karta: 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU
  Výkon systému: 12 TFLOPS
  Úložisko: 1TB NVME SSD
  Mechanika: 4K UHD Blu-ray
  Video výstup: HDMI 2.1 (4K 120 Hz, 8K, VRR)
  Rozhranie: Wi-Fi IEEE 802.11ac, Gigabit Ethernet, 3x USB 3.1
  Spotreba: maximálne 300W
  Rozmery: cca 151mm x 151mm x 301mm
  Váha: 4,45
  Konzole Xbox Series X 1TB - Diablo IV


  NAVRHNUTÝ OD ZÁKLADU
  Elegantný jednoliaty vzhľad Xboxu Series X je výsledkom kombinácie hardvérových a softvérových inovácií s dôrazom na dosiahnutie maximálnej rýchlosti a výkonu. Architektúra paralelného chladenia konzoly Xbox sa skladá z troch kanálov pre prúdenie vzduchu, ktoré rovnomerne rozdeľujú teploty zahrievajúce sa vnútorných súčastí a konzoly udržujú tak konzolu chladnú a tichú.

  PLYNULÉ 4K
  12 teraflopov hardwarového výkonu v SOC pracuje s architektúrami Zen 2 a RDNA od AMD a výsledkom sú svety, na ktoré sa budete chcieť pozrieť zblízka. DirectX raytracing zaistený architektúrami Zen 2 a RDNA od AMD sa postará o realistické osvetlenie, tiene a presné odrazy, vďaka ktorým budú herné svety dynamické a plné života.

  xbox 2
  OBKĽÚČENÝ ZVUKOM
  3D priestorový zvuk je ďalším krokom vo vývoji zvukových technológií a využíva pokročilé algoritmy na vytvorenie živých svetov, ktoré vás pohltia.

  BLESKOVÉ NAČÍTANIE 
  So špeciálnym CPU a vlastným 1TB SSD máte k dispozícii všetok výkon vďaka kombinácii nového SOC a architektúry Xbox Velocity Architecture ho máte kompletne pod kontrolou, takže môžete z nuly na 100 vyraziť rýchlosťou 120 snímok za sekundu. Vďaka technológii Rýchle obnovenie môžete bez problémov prepínať medzi niekoľkými rôznymi hrami a okamžite pokračovať tam, kde ste skončili.

  NAVÝŠENIE KAPACITY
  Karta rozšírenie úložiska Seagate 1 TB pre Xbox Series X|S sa zapojí do vyhradeného portu pre rozšírenie na zadnej strane konzoly, duplikuje interný SSD v konzole a poskytuje ďalšie úložisko s rovnakým výkonom. (V predaji samostatne.)

  nový xbox
  KOMPLETNÍ KONTROLA
  Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabízí vytříbené pohodlí a okamžité sdílení v oblíbeném elegantním designu. Klepnutím na tlačítko sdílení můžete svůj úspěch zvěčnit. Texturované spouště a tlačítka můžete pevně držet v rukách a nevyklouznou vám. S novým hybridním směrovým ovladačem budete moct drtit komba, aniž byste si museli zlámat prsty.

  ZPĚTNÁ KOMBATIBILITA
  Xbox Series X je kompatibilní s herním příslušenstvím pro Xbox One a nabízí rychlejší dobu odezvy než kdykoli předtím. Připravte se na rychlejší načítání, vyšší rozlišení, plynulejší grafiku a rychlejší odezvu ovládání – u tisíců her pro Xbox One, Xbox 360 a původní Xbox.

  xbox series
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Sledujte nás na instagrame