Kuchárka The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining Guide

34,99
Nákupom získate 1.40 kreditov
Merchandise: Kniha
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 45700
 • Vďaka knihe The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook & Entertaining Guide usporiadate ten najstrašidelnejší večierok sezóny, pretože v nej nájdete recepty inšpirované filmom Tima Burtona (Predvianočná nočná mora), ale aj aktivity pre vašich hostí. Je jedno, pre akú príležitosť túto párty organizujete! Tešiť sa môžete na viac ako päťdesiat receptov vrátane tých bez cukru, lepku alebo rýdzo vegetariánskych. Súčasťou sú aj návody na niekoľko tematických osláv sprevádzané krásnymi fotografiami a odkazmi na šablóny pre pozvánky, dekorácie a ďalšie!
  Autori: Jody Revenson, Kim Laidlaw, Caroline Hall
  Počet strán: 192
  Formát: 254 x 203 mm, viazaná
  Jazyk: Angličtina
  Kuchařka The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining GuideThe Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining Guidekuchařka disneykuchařka ukradené vánoceukradené vánocetim burton
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Kuchárka The Nightmare Before Christmas: The Official Cookbook and Entertaining Guide!

Sledujte nás na instagrame