Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: Erotické, Vtipné
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11230
 • Vžite sa do úlohy najväčšieho smoliara, ktorý sa pokúša zaskórovať u dievčat z univerzity.; Zvádzajte 15 sexy dievčat.; Ovplyvňujte dialóg, reagujte čo najvtipnejšie a ženy vám padnú sami do náručia.; 12 tipov mini hier; Viac ako 90000 slov a dialógov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 3,5GB voľno na disku, 32x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry
  Adventúra s množstvom mini hier nadväzuje nepriamo na sériu slávnych adventúr z konca minulého storočia. Hlavným hrdinom sa stáva Larry Lovag - synovec pôvodného smoliara Larry Laffera. Mladý Larry práve študuje na univerzite, kde sa natáča TV show pre nezadaných. Larry samozrejme nemôže odolať a vydá sa tak na strašidelnú cestu za láskou, behom nej však veci nepôjdu podľa pôvodného plánu.

  Hráč sleduje hlavnú postavu z 3-tieho pohľadu a ovláda klasickú kombináciu kláves WASD a myši. Samotná hra je plná humorných rozprávačiek a množstvom rôznych slečien, ktoré zostavujú rozhovory a množstvo mini hier.
  Technické spracovanie korešponduje s humorným nádychom celej hry a je ľahko komixová. Hudobný sprievod je veľmi pestrý a na svoje si prídu vyznávači snáď všetkých žánrov od country až po poriadne ostrý hardrock.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame