Line of Sight: Vietnam
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: FPS, Taktické
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12070
 • Tvrdý chlieb Vietnamského ostreľovača
  Hustá vegetácia poskytuje veľmi dobrý úkryt, vám... alebo nepriateľovi; Vyberte si tu správnu pušku pre zverenú úlohu. Máte na výber z 12 autentických zbraní; 12 misií plných napätia pre jedného hráča a podpora hry pre viacerých hráčov cez sieť alebo internet

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  V roku 1968 pridelila americká armáda k 5. špeciálnej skupine v Nha Tong mladého snipera. Jeho úlohou bolo narušiť nepriateľskú hierarchiu, pátrať po pozíciách nepriateľa a prepadať nepriateľa pod rúškom noci. Jeho život sa smršti na tri veci: pušku, cieľ a priamu viditeľnosť.
  Vaším cieľom v LoS:Vietnam je vyhľadávať dôležitých nepriateľských vojakov a jedného po druhom odstraňovať. Či sa už rozhodnete využiť úkryt a vyčkať než sa cieľ ukáže, alebo si pre neho prísť priamo do jeho úkrytu, vždy buďte rýchli, tichí a opatrný. Len tak sa dostanete domov živý.
  Obklopený nepriateľskou džungľou, pátrajúcou hľadáčikom zameriavača po svojom cieli. V takých momentoch je napätie tak ostré, že i obyčajné prasknutie vetvičky mohlo znamenať rozdiel medzi úspešnou misiou a najvyššou obeťou. Hustý podrast znižuje viditeľnosť a skrýva všemožné nástrahy, je to svet kde vidieť a zostať neviditeľným je kľúčom k prežitiu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame