Lords of the Realm 3
PC

10,40
Nákupom získate 0,42 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Stredovek, Ťahové
Kód produktu: 10765
 • Staňte sa svedkom historického vývoja behom stredoveku, kedy rástla moc kráľov a cirkvi. Lords of the Realm zobrazuje realistický toto zaujímavé obdobie dejín. ; Jednajte ako mocný kráľ. Hlavným cieľom je získať čo najväčšiu moc. ; Stavte impozantné hrady charakteristické pre obdobie vrcholného stredoveku, získavajte a obchodujte s surovinami.; Dobývajte hrady svojich protivníkov. K dispozícií je rada obliehacích strojov. ; Nechajte sa uchvátiť novým 3D enginmom, približujte a odďaľujte pohľad, otáčajte pohľad o 360 stupňov.; Vybudujte si vlastné hrady v detailnom editore.; Vyvinuté tímom Impressions (tvorca úspešného Emperora).

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,9GB voľno na disku, 32x CDROM, 256MB RAM pre Windows XP

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Stratégia Lords of the Realm III sa odohráva v období vrcholného stredoveku medzi rokmi 850 - 1350. Jednotlivé scenáre a kampane sú zasiahnuté do Británie, Nemecka, Francúzska, Normandie, Bretónska, Flanderska a do Dánska. V hre vystupujú skutočné i fiktívne historické postavy, miesta a udalosti. Napríklad škótsky hrdina William Wallac alebo najznámejší zbojník Robin Hood. V hre ďalej môžete zavítať na miesta ako Stoneheng alebo pevnosť Tower. Významné historické udalosti predstavujú napríklad križiacke výpravy alebo morové epidémie.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale