Lords of the Realm 3
PC

10,40
Nákupom získate 0,42 kreditov
Štítky: Stredovek, Ťahové
Kód produktu: 10765
 • Staňte sa svedkom historického vývoja behom stredoveku, kedy rástla moc kráľov a cirkvi. Lords of the Realm zobrazuje realistický toto zaujímavé obdobie dejín. ; Jednajte ako mocný kráľ. Hlavným cieľom je získať čo najväčšiu moc. ; Stavte impozantné hrady charakteristické pre obdobie vrcholného stredoveku, získavajte a obchodujte s surovinami.; Dobývajte hrady svojich protivníkov. K dispozícií je rada obliehacích strojov. ; Nechajte sa uchvátiť novým 3D enginmom, približujte a odďaľujte pohľad, otáčajte pohľad o 360 stupňov.; Vybudujte si vlastné hrady v detailnom editore.; Vyvinuté tímom Impressions (tvorca úspešného Emperora).

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,9GB voľno na disku, 32x CDROM, 256MB RAM pre Windows XP

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Stratégia Lords of the Realm III sa odohráva v období vrcholného stredoveku medzi rokmi 850 - 1350. Jednotlivé scenáre a kampane sú zasiahnuté do Británie, Nemecka, Francúzska, Normandie, Bretónska, Flanderska a do Dánska. V hre vystupujú skutočné i fiktívne historické postavy, miesta a udalosti. Napríklad škótsky hrdina William Wallac alebo najznámejší zbojník Robin Hood. V hre ďalej môžete zavítať na miesta ako Stoneheng alebo pevnosť Tower. Významné historické udalosti predstavujú napríklad križiacke výpravy alebo morové epidémie.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame