Luxusná cestovná brašna pre Nintendo Switch (Switch & OLED Model)
SWITCH

52,99
Nákupom získate 1,59 kreditov
Merchandise: Obaly, Puzdro
Štítky: Príslušenstvo
Kód produktu: 56429
 • Táto luxusná taška dokonale ochráni vašu obľúbenú hernú konzolu Nintendo Switch alebo Nintendo Switch - OLED Model, nech už vás cesta zavedie kamkoľvek. Do jednotlivých priehradiek tašky môžete vložiť konzolu s pripojenými ovládačmi Joy-Con, dokovaciu stanicu a držiak Joy-Con Grip alebo ovládač Pro Controller. V tejto vylepšenej verzii pojme taška navyše aj dva ďalšie ovládače Joy-Con. Taška, ktorú môžete prenášať za pohodlné držadlo, je vyrobená z pevnej, vysoko odolnej balistickej nylonovej tkaniny 1680D, ktorá sa postará o maximálnu ochranu konzoly aj jej príslušenstva.

  Balenie tiež obsahuje dve plastové puzdrá na herné karty, z ktorých do každého sa zmestia štyri herné karty, a tiež dve plastové puzdrá na microSD karty, pričom do každého z týchto menších puzdier sa zmestia dve microSD karty a každé z týchto puzdier sa zmestí do ľubovoľnej pozície vo väčšom puzdre na herné karty.

  Na uskladnenie puzdier na herné a microSD karty slúžia dve sieťované vrecká, ktoré je možné z tašky vybrať a do ktorých môžete navyše vložiť aj napájací adaptér s káblom, prepojovací HDMI kábel a remienky na zápästie pre ovládače Joy-Con. Balenie potom dopĺňa červená čistiaca handrička s logom Nintendo Switch.
  Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch (Switch & OLED Model)
  Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch (Switch & OLED Model)prepravni taska
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Luxusná cestovná brašna pre Nintendo Switch (Switch & OLED Model)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame