Miraculous: Rise of the Sphinx
PS4

17,99
Nákupom získate 0,72 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Arkáda
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 50396
Hra je tiež dostupná pre:  PS5
 • Buďte silní… buďte odvážni… buďte kúzelní! Paríž potrebuje hrdinu… alebo dva! Mesto svetiel je opäť v nebezpečenstve - ovládnuť sa ho chystá najhrozivejšie sentipríšera, akú kedy svet zbadal! Ujmite sa preto rolou preslávených superhrdinov Lienky a Čierneho kocúra, odhaľte diabolský plán zosnovaný superzloduchom Lišajom... a prekazte ho! Ponorte sa do magického sveta seriálu Kúzelná Lienka a Čierny Kocúr, vylepšujte svoje superschopnosti a prežite najväčšie dobrodružstvo svojho života!


  EPICKÉ DOBRODRUŽSTVO V TÍME

  Prežite originálny príbeh, v ktorom sa zhostíte rolí obľúbených superhrdinov Lienky a Čierneho kocúra. Spoznajte výhody tímovej spolupráce, spoločnými silami bojujte v lokálnej kooperácii proti zločincom a zbavujte akumy vplyvu temnej energie.

  Miraculous: Rise of the Sphinx (PS4)
  VIAC ZLODÚCHOV A OBJAVOVANIA
  Postavte sa tvárou v tvár známym zloduchom, ako je Lišaj, Hráč, Vlčiak alebo pán Holub, ako aj niekoľkým úplne novým! Ako Marinette a Adrien skúmajte ulice Paríža a zistite viac o svojich alter egách Lienke a Čiernom kocúrovi.

  Miraculous: Rise of the Sphinx (PS4)
  SUPERVYCHYTÁVKU A MISTR FU
  Vrhnite sa neohrozene do boja vybavení Lienkovým mrštným jojom a Kocúrovou všestrannou palicou! Vylepšujte obe vychytávky a odomykajte nové mocné pohyby! Navštívte svojho priateľa a mentora majstra Fu, ktorého múdre slová vám pomôžu osvojiť si nové schopnosti.

  Miraculous: Rise of the Sphinx (PS4)
  OBCHOD KWAMIÚ A PRIATEĽSTVO
  Objavujte skryté poklady v obchode kwamiov a odomykajte nikdy predtým nevidené obrázky, novú hudbu a nielen to. Ako Marinette a Adrian sa stretávajte s priateľmi, prežívajte s nimi spoločné chvíle a pátrajte po stopách posúvajúcich príbeh dopredu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk