Monster Hunter 4: Ultimate
3DS

39.99
Nákupom získate 0.80 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Open-world, Akčné RPG
Kód produktu: 20257
  • Monster Hunter 4 Ultimate je najnovším dielom populárnej série Monster Hunter, ktorá celosvetovo predala už viac než 28 milióna kópií. V hre Monster Hunter 4 Ultimate sa hráči ocitnú v úlohe lovca, ktorý sa pridáva k putujúcej karaváne s cieľom objaviť nová mestá a krajiny. Toto veľkolepé dobrodružstvo zahŕňa stovky úloh, v ktorých sa budete vydávať na lov najrôznejších príšer predstavujúcich cenný zdroj surovín pre tvorbu zbraní a výbavy. Titul vychádza na Nintendo 3DS a 2DS a New Nintendo 3DS a vďaka veľkému množstvu nového obsahu a herných prvkov predstavuje pre túto zavedenú sériu zatiaľ najväčší krok vpred. Po prvýkrát sa tiež hráči môžu na handheldech spojiť až s 3 priateľmi pomocou internetu cez Nintendo Network. Samozrejme stále platí varianta lokálneho ad-hoc multiplayeru.

    Monster Hunter 4 Ultimate vezme hráča do nových výšin a to doslova! Herné prostredie je ešte vertikálnejšie a členitejšie než kedykoľvek predtým. Rozšírený repertoár činností vytvára dynamickejší zážitok z lovu vďaka plynulej animácii lezenia a schopnosti zaútočiť skokom zo steny. Ďalej hráči po obmedzenú dobu môžu isť na príšere, zatiaľ čo sa ho držia a zasadzujú rany. Spolu s dvoma novými triedami zbraní, desivými novými monštrami a množstvom rozmanitých lokalit, je Monster Hunter 4 Ultimate najrobustnejším dielom vôbec.
  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 7/10

Monster Hunter 3 se možná může pyšnit zábavnými souboji, stylovými nestvůrami, skvělým prostředím, potápěním nebo nepřeberným množstvím zbraní a vybavení, ale bohužel se pyšní i velkým množstvím technických nedodělků, které jinak lákavý titul srážejí na kolena. Přesto vás při lovu příšer určitě čeká přinejmenším slušná zábava.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Monster Hunter 4: Ultimate!