Mortal Kombat 9 (Komplete Edition)
PC

(2x)
10,50
Nákupom získate 0.11 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Boxovanie
Kód produktu: 17862
 • Táto edícia navyše obsahuje 4 nové postavy Skarlet, Kenshiho, Raina a Freddyho Kruegera + 15 klasických skinov a tri klasické fatality, teda dorazenie protivníka – pre Scorpiona, Sub-Zera a Reptilea

  Minimálne požiadavky

  Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,4GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon 3850 ), DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Osvedčený bojový systém s novou grafikou a niekoľkými novými režimami je tým, čo upadajúca séria Mortal Kombat práve potrebovala a to tiež dostala. Príbeh nového dielu Mortal Kombat s poradovým číslom 9 sa odohráva po udalostiach z Mortal Kombat: Armageddon, ale zároveň v prvých troch predošlých hrách. Hra sa navyše vracia ku koreňom pôvodných prvých dielov i spracovaním, kde ide o tzv. 2.5D vyobrazenie, teda zo strany a hlavne je zameraný na hardcore hráčov, ktorí už s touto značkou majú skúsenosti.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

Lehké sklamání, možná časem přehodnotim, ale prozatim sem trochu sklamanej, nicméně pořád si myslim že je to asi nejlepší MK 70% a to tak tak

Spousta zábavy s ovladačem zřejmě v pohodě . Klávesnice také přístupná . Pobavíte se občas i zanadáváte (klávesnice) Ale je rozhodně přístupnější a mnohem lepší než Street Fighter .

Sledujte nás na instagrame