konzola Nintendo DS blue + Labrador & Friends
NDS

233,20
Nákupom získate 6,00 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 12018
 • Ku konzole dostanete ešte hru Nintendogs Labrador & Friends
  dva veľké displeje, každý s uhlopriečkou 7,5 cm; 16-ti bitový stereo zvuk; pohyby v hre možno ovládať cez spodný dotykový displej; možnosť prepojenia s 16 konzolami cez WiFi; Chat; vstavaný mikrofón pre ovládanie niektorých hier hlasom; Dva procesory ARM 7 a 9 pre vyšší výkon a lepšiu grafiku; možnosť hrať ako nové DS hry tak i staré pre GBA
  Dvojitý displej - dvojitá zábava. Nintendo DS má 2 veľké (7,5 cm) displeje. Každý displej má vlastný procesor a pamäť. To robí z Nintendo DS naozajstnú výkonnú konzolu.

  Dolný displej je dotykový, takže s pomocou neho môžete robiť doposiaľ nevidené akcie a pohyby v hre. Oba displeje sú podsvietené takže môžete hrať i v tmavej miestnosti.

  konzola má v sebe zabodované Wi-Fi, takže je možné prepojiť "vzduchom" až 16 konzol a hrať proti sebe, alebo chatovať s kamarátmi. V chatu môžete s pomocou dotykového displeja i kresliť a posielať obrázky ostatným.

  Konzola má vstavaný mikrofón. V budúcnosti budú niektoré hry ovládané hlasom.

  Majitelia starších GBA konzoly nemusia ľutovať, všetky hry si zahrajú i na DS. Táto konzola má mechaniku aj pre nové DS hry a tak isto aj pre staré GBA hry.

  Obsah balenia: konzola Nintendo DS, návod v českom jazyku, náhradné dotykové pero, ramienok na ruku, vstavaný akumulátor, adaptér a demo na hru Metroid First Hunt.

  Priložená hra Nintendogs Labrador & Friends:

  Najskôr si vyberte jedného z 15 najznámejších psích plemien. A potom si svojho maznáčika vycvičíte. K dispozícií je viac než 100 rôznych pomôcok, napríklad tenisové balóniky, lietajúce taniere, ale i rezné druhy oblečenia. Vytvorte si svoje vlastné hlasové povely a naučte svojho psíka rôznym kúskom.

  Hra ponúka tieto plemená:
  - Labradorský retriever
  - Malý fúzač
  - Pudlík
  - Welský jazvečík
  - Pinč
  - Shiba inu
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet