Onimusha 3: Demon Siege
PC

3,99
Doporučený vek: Od 16 rokov
Kód produktu: 11757
 • Jednoduchšie a akčnejšie súboje.; dve odlišné lokality: feudálne Japonsko a Paríž v súčasnej dobe.; Dvaja hrdinovia z dvoch rôznych dôb.; Nové grafické spracovanie.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, odskúšané na Win 7, procesor 2,0GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 9500 a vyššia a alebo nVidia GeForce FX séria a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Tretí diel v nesmierne populárnej sérii, ktorá sa vždy vyznačovala výborným technickým spracovaním, hrateľnosťou a tiež príbehom. Tvorcovia tento krát oproti predchádzajúcim dielom prišli s celým radom zmien.

  Tou hlavnou je prítomnosť dvoch hrdinov. Jedným z nich je dobre známy bojovník Samanosuke, ktorý sa pri boji s úhlavným nepriateľom (Nobunaga Oda) náhle teleportuje z feudálneho Japonska do moderného Paríža. Druhým hrdinom je Jean Reno. Ide o slávneho francúzskeho herca predstavujúceho v hre úlohu policajta, ktorý sa nie dlho po stretnutí so Samanosukom a armádou netvorov teleportuje do feudálneho Japonska. Tým vzniká zaujímavá situácia, kedy sa postupne strieda úloha oboch bojovníkov a snažia sa tak v Paríži, ako aj v Japonsku poraziť Nobunagu a kopy jeho netvorov.

  Ďalšou veľkou zmenou je prechod na iný grafický enginme, ktorý už konečne umožňuje plne polygónové lokácie s možnosťou voľného pohybu. Ten sa hodí najmä v súbojoch, ktoré sú teraz oveľa zábavnejšie, rýchlejšie a menej komplikované. Úplnou samozrejmosťou je fakt, že hra ponúka množstvo nových zbraní, predmetov aj upgradov, rovnako ako je na špeciálnych miestach možné vylepšiť vlastnosti oboch hrdinov.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Onimusha 3: Demon Siege? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame