Operation: Matriarchy
PC

13,99
Nákupom získate 0,56 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11444
 • Vašimi nepriateľmi budú mutanty slabšieho pohlavia, avšak rozhodne nebudú mať menšie sily.; Môžete využívať aj pomocné bojové jednotky.; 16 druhov zbraní.; 18 rozličných levelov.; Technológia Rag doll a unikátny systém poškodenia (ovplyvňujuca mieru poškodenia v závislosti na mieste).

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1,5GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4,0GB voľno na disku, 16x CDROM, grafická karta Ati Radeon 9500 a vyššia alebo nVidia GeForce Ti4200 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  3D akcia od tvorcov akčného futuristického simulátoru "Echelon" s veľmi nezvyklým námetom. Mimozemský vírus spôsobil na planéte Velian hroznú katastrofu. Totálne zmenil všetky ženy a učinil ich súčasťou jedného organizmu s kolektívnou inteligenciou. Muži síce boli vírusu odolný, ale po premene žien sa z nich stali zásobárňou bio-materiálu a otrokmi. Medzitým sa Galaktická Federácia rozhodla na Velian vyslať elitnú jednotku, pretože z tejto planéty pochádza väčšina útokov na obchodné lode.

  Zhostíte sa úlohy vojaka elitnej vládnej jednotky, ktorá má zistiť čo sa na Velianu stalo a pokiaľ možno celú situáciu vyriešiť, znie to snadne, ale cesta ľahká skrz nepriateľských jednotiek rozhodne nebude.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet