Outriders - Day One Edition
XSX

41.27 59.99 €

Zľava platí do 5. 12. 2021 alebo vypredania

 • 41.27 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Sci-Fi, Xbox One kompatibilné, Kooperatívne
Kód produktu: 30668
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PCPS4
 • DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Outriders
  - Hells Ranger Content Pack DLC  Štúdio People Can Fly známe pre kultového Painnkillera, Bulletstorm či Gears of War: Judgement chystá nový titul - Outriders. Jedná sa o kooperatívnu hru pre až troch hráčov, v ktorom sa budete plahočiť nehostinnou krajinou mimozemského sveta, keďže situácia na Zemi nie je celkom prívetivá a ľudstvo sa rozhodlo preskúmať priľahlé svety.


  NOVÝ DOMOV
  Zem je zničená a preživší sa rozhodli vyletieť ku hviezdam s cieľom nájsť si nový domov. Ako vhodná sa zdá planéta Enoch, ale je potrebné zistiť, či je bezpečná a preto sú na ňu vyslaní Outriders. Planéta sa javí v poriadku - príroda je krásna, zver neútočí. Skoro raj. Outriders ale zachytia neznámy signál, ktorý ale nestíhajú pred pristátím všetkých lodí preveriť. A prichádzajú problémy, teda anomálie - záhadná, nedefinovateľná búrka energie dopadajúcej na pozostalých. Niektorých zabije, niektorých premení a zároveň znemožňuje využívať technológie.

  Outriders

  SUROVOSŤ
  Hráte za vami vytvoreného Outridera, zraneného Anomáliou a uloženého na 30 rokov do kryospánku. Po prebudení zisťujete, že krásna planéta Enoch teraz len zákopy nasiaknuté krvou, nebo horí a zem je posiata nehybnými telami. Ľudstvo sa obrátilo k surovosti, aby prežilo.

  Outriders

  RPG PRVKY
  V hre nás čakajú klasické RPG prvkay a tak si levelujete postavu, vyberáte nové schopnosti, nachádzate nové vybavenie a samozrejmosťou sú potom dlhé dialógy s NPC. Zabudnúť nesmieme ani na nespočet úloh, či už hlavných alebo vedľajších.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Outriders - Day One Edition!