Ovládač DualSense - Biely
PS5

69,99
Nákupom získate 2,10 Kredity
Možno objednať max. 2 ks na zákazníka.
Štítky: Ovládač
Jazyk: Český manuál
Kód produktu: 34041
 • Objavte oveľa hlbší a nesmierne pohlcujúci herný zážitok s novým inovatívnym ovládačom pre systém PS5, ktorý ponúka hmatovú odozvu a dynamické efekty spúšte. Bezdrôtový Ovládač DualSense obsahuje tiež vstavaný mikrofón a tlačidlo Vytvoriť, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou ikonickej pohodlnej konštrukcie.


  Ovladač DualSense - Bílý
  PRIVEĎTE HERNÉ SVETY K ŽIVOTU
  Skrz haptické odozvy pocíťte svoje herné akcie a prostredie. Prežite rôznu odozvu a napätie v končekoch prstov skrz adaptívne triggery.

  Ovladač DualSense - Bílý

  dualshock 5


  NÁJDITE SVOJ HLAS A ZDIEĽAJTE SVOJU VÁŠEŇ

  Chatujte online skrze vstavaný mikrofón v ovládači DualSense. Pripojte svoj headset do konektor 3,5 mm jack. Ku stlmeniu slúži priamo dedikované tlačidlo "mute" na ovládači. Ďalším tlačidlom ("create") môžete nahrať či priamo vysielať svoje epické herné momenty.

  HERNÁ IKONA VO VAŠICH RUKÁCH
  Užite si pohodlný, vyvinutý dizajn s ikonickým rozložením ovládacích prvkov a vylepšených analógových páčok. Internú batérie je možné nabiť cez USB-C port. V ovládači DualSense pre konzolu PlayStation 5 je taktiež integrovaný pohybový senzor, vďaka ktorému môžete ovládať podporované hry. Rozšírený zážitok potom ponuka integrovaný mikrofón, skrz ktorý môžeme počuť herné zvukové efekty v mnohých hrách, ktoré túto funkciu budú obsahovať.


  Všetky dôležité informácie zo sveta PlayStation 5 nájdete na oficiálnej stránke.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Ovládač DualSense - Biely? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame