PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset
PS5

99.00
Nákupom získate 2.97 Kredity
Možno objednať max. 2 ks na zákazníka.
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Headset
 • Majte uši ako v bavlnke s bezdrôtovými slúchadlami s mikrofónom dokonale prispôsobenými pre 3D zvuk na konzolách PS5. Vďaka možnosti nabíjania cez port USB Type-C a dvoma mikrofónmi s technológiou potlačenia ostatných zvukov, ťa pri hovore spoluhráči začujú úplne dokonale.


  PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset (PS5)
  DOKONALÝ 3D ZVUK
  Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom PULSE 3D boli prispôsobená tak, aby v spojení s konzolou PlayStation 5 prehrávala 3D zvuk. Konzolu PS5 poháňa technológia Tempest 3D AudioTech, s ktorou sa dostanete priamo do stredu neuveriteľne pohlcujúceho zvuku, takže budete mať pocit, že zvuk prichádza zo všetkých smerov.

  VYCIBRENÉ PREVEDENIE
  Hrajte štýlovo s elegantnými slúchadlami s mikrofónom, ktoré vzhľadovo krásne ladia s konzolou PS5 a pýšia sa vylepšenými náušníkmi a pohodlným remienkom náhlavného oblúka.

  ps5 sluchátka

  DVA SKRYTÉ MIKROFÓNY
  Uistíme sa, že vás online priatelia dobre počujú: pomôžu vám dva skryté mikrofóny, ktoré sú optimálne umiestnené tak, aby perfektne zachytávali zvuk, a sú vybavené technológiou potlačenia hluku.

  PRAKTICKÉ OVLÁDANIE
  Upravte si počas hrania svoje nastavenia vďaka vstavaným ovládacím prvkom pre stlmenie mikrofónu a nastavenie hlasitosti a zvuku v hre a v chate. So špeciálnym tlačidlom pre monitorovanie mikrofónu môžete ľahko zistiť, ako vás počujú spoluhráči.

  BEZDRÔTOVÝ ADAPTÉR
  Vďaka vstavanej nabíjacej batérii si užijete až 12 hodín bezdrôtového hrania. Pomocou pribaleného adaptéra sa môžete pripojiť ku konzolám PS5 a PS4 a kompatibilným počítačom so systémami Windows a MacOS. Pomocou dodávaného kábla audio s 3,5 mm konektorom jednoducho pripojíte slúchadlá s mikrofónom k súprave PlayStationVR a mobilným zariadeniam.

  sluchatká ps5


  Všetky dôležité informácie zo sveta PlayStation 5 nájdete na oficiálnej stránke.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset!