Quake 4
PC

(12x)
10,50
Nákupom získate 0,42 kreditov
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11622
 • Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,0GB voľno na disku, podporované grafické karty: Ati Radeon 9700, 9800, X300 bis X850, NVIDIA GeForce 3 TI, GeForce 4 TI, GeForce FX, GeForce 6 a vyššie

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Zem odoláva nájazdom mimozemšťanov. Stroggovia sú kybernetickí bojovníci tvorení mechanickou kostrou a svalovými časťami, obnovovanými pomocou systematického decimovania iných druhov.

  V zúfalom pokuse zachrániť život na Zemi je armáda najlepších pozemských bojovníkov vyslaná aby bojovala so Stroggmi priamo na ich domovskej planéte. Prvá vlna útokov pozemšťanov je takmer okamžite zlikvidovaná, ale jednému z mariňákov sa podarí preniknúť do základne Stroggov, sabotuje obranný systém planéty a zabije Makrona, hlavného vodcu a mozog Stroggských operácií. Podľa plánov pozemšťanov by malo Makronovou smrťou všetko skončiť, ale nestalo sa tak.

  Tu sa končí príbeh Quake II a začína Quake 4. Stroggovia sa zo straty rýchlo spamätajú, ale pokiaľ je Stroggská domovská planéta bez obrany, môžu jednotky zo Zeme uskutočniť rozhodujúci útok.

  Tentoraz však nepôjdete do akcie sami. Ste Matthew Kane, člen elitnej skupiny Rhino Squad a súčasť pripravovanej novej inváznej vlny. V tejto rozhodujúcej bitke medzi svetmi bojuje po vašom boku armáda vojakov a máte k dispozícii arzenál zbraní.

  Quake 4TM beží na enginu DOOM 3. Ako člen bojovej jednotky musíte zatĺcť klin do srdca Stroggskej armády. Avšak jedinou cestou ako Stroggov poraziť je stať sa jedným z nich a tak zatiaľ čo v úvodných misiách ste "obyčajným" mariňákom, potom čo padnete do zajatia, je vaše telo pretvorené a stávate sa Stroggom s obrovským bojovým potenciálom a možnosťou zmeniť priebeh vojny.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (12)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

no koho to bavilo tak to jim neberu každopádně u mě to byl těžkej propadák není na Quake 3

 Neoverený nákup

Nuž Quake se vrátil ze sedmy leté dovolené(počítáno od vydání Q3A-Team Arena... Kdo by byl řekl že je Q2 stár již 10let) a chlapíci z Raven Softu na něm výborně zapracovali... Hra může být pro někoho návyková pro někoho stereotyp a nuda. Mě osobně se hra velmi líbila a s klidem si ji dam znovu... vše je věc názoru. id Software ještě neřekli poslední slovo

 Neoverený nákup

Jedná se o čistokrevnou hardcore scifi střílečku s výbornou cyberpunkovou atmosférou. Výborně jsem se bavil!

 Neoverený nákup

Hra je dobrá chtělo by to pokračování .

 Neoverený nákup

Tto hra se mi libila az na to ze si musite davat pozor na zada protoze kde se podivate tam na vas vybafne prisera a je po vas.

 Neoverený nákup

První co praští je opravdu šíleně nepovedený český ultraamatérský dabing. Velitel mluví takovým stylem, že docent Chocholoušek by se divil. Dost nudná, stereotypní a vyvařená hra až hrůza. Dost často jsem přemýšlel, jestli hraju Quake 4 a nebo Doom 3. Totální šlápnutí vedle.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame