Rainbow Six 3: Raven Shield
PC

(2x)
10,19
Nákupom získate 0,41 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 11333
 • Zatočte s teroristami
  15 misií pre jedného hráča, 6 špeciálnych máp pre viacerých hráčov; enginme z Unreal Tournament 2003; 57 zbraní s rôznymi doplnkami a nastavením; plánovanie misií podľa veliteľa LAPD SWAT Mika Grassa (získal Medailu za chrabrosť); prepracovaný multiplayer s módmi podobnými Counter strike, ale i s novými; veľa pohybov, možnosť vydávania príkazov členom tímu; zaujímavé prvky podporujúce realitu - plynulé otváranie dverí, pískanie v ušiach po výbuchu granátu, rozpitvanie nervového plynu a ďalšie..

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,0GB voľno na disku, 16x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Vyjednávanie nevyšlo a je načase použiť silu. Ako operačný veliteľ skupiny Rainbow ste zodpovední za úspešné prevedenie akcie. Našťastie máte k dispozícií ten najlepší tím profesionálov ochotných položiť svoj život za správnu vec. Ďalší diel skvelej akcie je konečne tu.

  Hra je inšpirovaná knihou Toma Clancyho: Rainbow Six (u nás pod titulom Dúhová šestka), preto si môžete, byť istí že je spracovaný s ohľadom na realitu jednotlivých misií, nechýba ani zaujímavá zápletka. Váš tím zasahuje po celom svete, pozriete sa napríklad do Londýna, Ria, alebo Karibského zálivu.

  Prepracovaná logistika služieb vám zaručí, že sa neocitnete so svojim tímom uprostred neznámeho prostredia plného teroristov. Aj keď ide o životy, je potreba všetko dôkladne naplánovať, zvoliť prekvapivý smer útoku, správne vybavenie, synchronizovať vpád do miestnosti z viacerých strán (ale pozor aby ste nestrieľali na svojich) a samozrejme previesť akciu čo najrýchlejšie a potichu, aby ostatní teroristi neboli varovaní. Nájdite slabé miesta a prebite sa tam, jedine tak zabránite zbytočným stratám na životoch..

  Ak nemáte priam náladu na plánovanie, hra ponúka i možnosť pustiť sa bezhlavo do misie, tak sa budete musieť spoľahnúť predovšetkým na váš postreh a reakciu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Skvělá simulace profesionálního zásahového komanda. Velký výběr zbraní a taktických prvků, možnosti vlastní volby uniformy, možnost plánování a společný vstup do místností. Pěkná grafika Unreal enginu, dynamická hudba. Variabilní prostředí misí. Dobrý multiplayer.
  • Divné chování teroristů. Někdy jsou až nerealisticky bystří a přesní, někdy zase nereagují vůbec. Vaši spolubojovníci se občas někde zaseknou.

  Až na drobné nedostatky je to jedna z nejlepších taktických her a ne jen hloupá střílečka, kterých je v herním žánru plno. Chcete-li si vyzkoušet profesi člena zásahového komanda, tahle hra vám ji nabídne.

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • Dobrý příběh, vysoká míra realističnosti, spousta reálných zbraní, možnost sestavit si tým z možných lidí rozdělených do skupin:
  • Útočníci, průzkumníci, elektrotechnici, pyrotechnici a odstřelovači, dobrá AI, možnost výběru uniformy, členové týmu z různých zemí světa, příběh se odehrává na různých místech světa, dost dobrý multiplayer, taktiku si vemte s sebou!!!
  • nic pro hráče Call of Duty :)
  • slabší grafika
  • možnost dát si na zbraň pouze 1 upgrade(optika, tlumič, velkokapacitní zásobník) :(

  Dobrá hra, má sice pár "mušek", ale která hra ne.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale