Rainbow Six: Vegas
PC

(16x)
8,40
Nákupom získate 0,25 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 11915
 • Minimálne požiadavky

  Windows XP, odskúšané na Win 7, procesor 3,0GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 7,0GB voľno na disku, DVDROM, zatiaľ nie je uvedená, hra nie je vhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Ďalšie pokračovanie úspešnej taktickej akcie, v ktorej stvárnite úlohu člena špeciálnej R6 jednotky, ktorá vás tento krát zavedie do ulíc amerického centra hriechu Las Vegas. Mesto je plné domorodcov, hviezd zábavného priemyslu a hlavne turistov ktorý čelia hrozbe teroristov, a treba ich bezpodmienečne a čo najrýchlejšie zastaviť.

  Vývoja sa tento krát ujali aj členovia posledného skutočne kvalitného R6 titul Rainbow Six 3: Rogue spear. To samo o sebe znamená, že by ste sa mali pripraviť na menej bezhlavé akcie, ale skôr pomalú taktickú hru, ktorej sa zúčastníte ako veliteľ trojčlenného R6 týmu Logana Kellera, ktorý bude rozdávať príkazy svojim dvom spolubojovníkom Michaelu Waltrovi a Jung Parkovi. Každý z členov zásahového týmu je pritom expert na niečo iného. Hráč síce ako správny veliteľ musí ovládať viac menej všetko, ale Michael Walter je odborník na ťažké zbrane a výbušniny a Jung Park zase na elektroniku a zbrane dlhého dostrelu.

  S novými postavami prichádza i nový herný štýl. Dôležitú úlohu hraje taktika a spolupráca členov týmu, ktorý si navzájom poskytujú in-game rady ohľadne ďalšieho postupu. Môžete tak napríklad očakávať, že vás Park upozorní na možnosť hacku počítača, zatiaľ čo Walter sa pripomenie trebárs v chvíli, kedy bude k dispozícií možnosť urobiť si s pomocou výbušniny alternatívni vchod. Beh hry nenarušujú žiadne štatistické briefingy, všetky rozhodnutia sa prevádzajú v reálnom čase, kde sa treba na základe dostupných informácii rozhodnúť kam váš tým na teroristov zaútočí a akú taktiku a zbrane si pritom zvolí.

  Tvorcovia vychvaľujú i umelú inteligenciu, vďaka ktorej teroristi spolupracujú, zdieľajú si informácie, kryjú sa, skratka robia všetko, aby vás a váš tým zneškodnili. Čo sa technickej stránky hry týka, hra ponúka nový next-gen enginme, ale i motion capture animácie s pomocou predošlých hollywoodskych kaskadérov. Novou technológiou je poháňaná i multiplayer časť, v ktorej si môžete stvoriť svoju vlastnú postavu a postupne si skrz úspechov v on-line súbojoch odomykať napríklad nové vybavenia.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (16)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

mohu jenom doporučit...!!!!!

 Neoverený nákup

Po nepovedeném Lockdownu jsem doufal že tohle už bude pořádná akce a naštěstí tomu tak i je.Hra je z roku 2006 a na tu dobu ta grafika byla opravdu špičková ale zase v té době né moc lidí si to mohlo dovolit rozjet na full takže v tý době HW nároky ale dneska tady na to máme jiné hry(nebudu jmenovat),krytí podobné jako v Gears of war a to je dobře,lokace byly výborné hlavně ve Vegas mezi herními automaty ale překvapilo mě nedostatek civilistů co se dá dělat není to SWAT(kdo hrál pochopí),dost mě překvapilo že vaši parťáci vašeho nepřítele netrefí a jsou tedy totálně tupí tak mě překvapila inteligence nepřátel jakmile se nekryjete tak už jste tuhý mě mě to je špatně.Hezky jsem si zavzpomínal na SWAT (na kterém jsem byl kdysi totálně závislý)ale trošku mě mrzí že takových her moc není přitom je to taková zábava ale naštěstí tady ještě máme Rainbow six který je jeho velký konkurent asi půjdu do Vegas2.

 Neoverený nákup

Hra pobavi, ale jenom na kratkou dobu, ale tu kratkou dobu se budete dobre bavit.

 Neoverený nákup

Nejlepší hra ze série Rainbow Six

 Overený nákup

Když pomineme chyby, které se dají prominout tak s toho zůstane bomba hra kterou doporučuji všem kteří mají rádi taktiku, ale zároveň i akci...hodně akce. Můžu popřát jen jedno ŠŤASTNÝ LOV!!!!

 Neoverený nákup

Rozhodně krok vpřed v sérii. O proti SWAT 4 hře chybí možnost nesmrtící neutralizace protivníků. Jinak super záležitost.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame