Red Steel
WII

(1x)
36,99
Nákupom získate 0,30 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: FPS
Kód produktu: 12577
 • Novodobým samurajom!

  Špeciálne vyvinutá hra pre konzolu WII a jej netradiční ovládač.; Okrem strelných zbraní môžete využívať aj japonské meče, s ktorými sa dajú robiť rôzne pohyby.; Využívajte funkciu „sústredenia“, ktoré vám umožnia odrovnať viacerých protivníkov naraz.; Multiplayerové klania na rozdelenej obrazovke.

  Akčná strieľačka akoby vystrihnutá z nejakého filmu v ktorej v hlavnej úlohe vystupuje nabrúsená čepeľ vášho meča. Vaša snúbenkou bola unesená a jej otec bol zavraždený bossom Japonskej Yakuzzy . Jediná možnosť ako zachrániť svoju milovanú je vypraviť sa na cestu z Los Angeles do Japonska a vyriadiť si to s tokijským podsvetím.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  Neoverený nákup
  • Jedná se o kvalitní střílečku, která je obzvlášť zdařilá nejen pro specifický systém ovládání, které Wiičko nabízí, ale taky pro její nesporné originální kvality. Vůbec Vám nebude vadit, že jde místy o "bezduchou" střílečku. Souboje s meči Vám to jstojistě vynahradí. Ovládání ovšem nepřejde každému hned do krve a tak doporučuju trochu si pohrát s nastavením.
  • Menu je dost nepřehledné a hráči, kteří nejsou zvyklí s Wii pracovat budou mít trochu problémy v orientaci. Je to fakt k naštvání.

  Rozhodně bych Red Steel doporučil. Jak jsem už uvedl jde o nefalšovanou zábavu, která potěší leckterého příznivce rychlých zbraní a nablýskaných mečů ! Už se těším na dvojku !!:-)

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame