Runaway CZ
PC

(4x)
7,30
Nákupom získate 0,29 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: 2D adventúra
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10287
 • úchvatná kreslená grafika, 100 okúzľujúcich scén; napätia, zábavy a skvelého príbehu, 5500 dialógov; profesionálny preklad, český dabing, 24 sprievodných skladieb; neuveriteľne rozsiahly príbeh na troch CD, desiatky minút sprievodných videosekvencií

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 200MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 4MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM, monitor a grafická karta s podporou rozlíšenia 1024x768

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry
  Príbeh hlavného hrdinu Briana je plný logických úloh a hľadania v zaujímavých miestach Ameriky. Pomocou myši, postrehu a bystrého úsudku. Pomôžete Brianovi zachrániť krásne dievča a dôjsť na záhadu jedného indiánskeho krucifixu. Grafika hry je vytvorená v 3D priestore, ale všetky postavy a ich animácie sú vyrenderované do 2D grafiky, ktorá veľmi pripomína štýl grafiky animovaných komixových seriálov v TV.

  Oproti TV však táto hra má vysoké a pevné nastavené rozlíšenie 1024x768, ktoré musí podporovať váš monitor a GK. Všetky zvuky predmetov a akcií sú veľmi presné a všetky rozhovory sú profesionálne nadabované českými hercami v našom rodnom jazyku.

  Ovládanie je veľmi jednoduché - keď prejdete myšou nad nejakým aktívnym predmetom na obrazovke, kurzor sa zmení a pod obrázkom hry sa objaví text, ktorý vám napovie, čo môžete s predmetom predviesť - zobrať predmet zo zeme, zapáčiť páčidlom, poškrabať lak na aute, prehovoriť si s ďalšími postavami - všetko je hneď jasné a intuitívne. Hra je určená pre hráča starších ako 15 rokov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (4)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • Ručně kreslená grafika,český dabing,humor,zajímavý příběh
  • ne

  Nemá chyby

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Příjemná kreslená adventura s fajn dabingem, zajímavým příběhem a osobitým zpracováním. Pro mě patří tahle hra mezi oddechové, humorné a zábavné nenáročné adventury, která vás zabaví a nebude vás nudit:)
  • Hra má pár malých chybiček, ale nejsou nijak výrazné.

  Pro milovníky adventur tohoto žánru skvělé volba, která vás nezklame.

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Ručně kreslená grafika,český dabing,humor,zajímavý příběh,velmi nízké hardwarové nároky,klasická point& clicková adventura.
  • Problém s padáním hry na který je třeba opravný patch,chyba při přeseknutí lana na kterou je třeba opravný save,trochu kratší herní doba,ve hře nemůžete zemřít,hra zabíra hodně místa na harddisku.

  Tato postížená adventura technickými chyby(jak u kterých PC) ,na které je třeba si stáhnout opravný patch,je provedená ve 2D grafice a také pro slabší počítače.Hra obsahuje 6 kapitol.

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Hlavně se mi líbily vtipy Briana a potom blázen Joshua (nebo jak se to píše) Úžasně nakreslené, zajímavý příběh, vtipné dialogy...Prostě adventura jak má být
  • Nošení vody k lokomotivě a to, že gina byla neustále někde jinde než Brian a nikdy nělo hrát za ní nebo za oba (Vývojáři si to prostě usnadnili) Potom mě taky štvalo, že mi hra nefungovala na win xp, ale už ji mám na dvd a funguje ;-)

  Až na malé nedostatky úžasná hra...

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet