Sacred
PC

36,99
Nákupom získate 0,74 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10885
 • Nástupca diabla je tu!
  Epický príbeh s 30 hlavnými misiami a 200 menších úloh; Voľnosť pohybu. Viac než 70% sveta môžete voľne prechádzať hneď na začiatku hry. Ostávajúcich 30% sa vám otvorí postupne.; 16 rozličných regiónov vrátane pralesa, ľadových pláni, hôr, púští, katakombové a ďalších.; 6 jedinečných postáv, ktoré sa líšia štýlom boja, špeciálnymi schopnosťami, kúzlami a vzhľadom.; Dve z postáv serafína a upíra zaujme nových hráčov RPG.; Bitky na koňoch, kúzla, súboje z blízka i z diaľky.; Schopnosť kombinovať kúzla a zbrane do nových špeciálnych pohybov.; Kováč môže kombinovať predmety vytvárať z nich nové silnejšie zbrane a brnenia.; Udržte si svoju postavu. Novou hrou môžete začať už zo skúsenou postavou a skúsiť tak vyššiu ťažkosť.; 2 multiplayer módov - kooperatívna a mlátička; Možnosť hry až 16 hráčov po sieti alebo na internetu.; Hra obsahuje 2 kľúče: ten ktorý je potrebný pre inštaláciu, je uvedený na zadnej strane manuálu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 4x CDROM, 512 MB RAM , P4-1.4GHz

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  Sacred je rozsiahly svet plný neuveriteľnej mágie a starodávnych báji. Vyberte si jednu z 6 hráčskych postáv obdarenú jedinečnými schopnosťami. Záleží iba na vás, či si vyberte bojového mága, serafína, lesného elfa, gladiátora, temného elfa alebo vampíra. Hra ponúka viac než 30 hlavných questov a 200 subqeustov + bonusové úlohy, možnosť jazdy a bojovania na koni, 300 unikátnych NPC postáv, viac než 2500 druhov zbraní a brnení vrátane vzácnych a unikátnych predmetov. Hra podporuje multilplayer až pre 16 hráčov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky