Sacred
PC

36,99
Nákupom získate 0,74 kreditov
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10885
 • Nástupca diabla je tu!

  Epický príbeh s 30 hlavnými misiami a 200 menších úloh; Voľnosť pohybu. Viac než 70% sveta môžete voľne prechádzať hneď na začiatku hry. Ostávajúcich 30% sa vám otvorí postupne.; 16 rozličných regiónov vrátane pralesa, ľadových pláni, hôr, púští, katakombové a ďalších.; 6 jedinečných postáv, ktoré sa líšia štýlom boja, špeciálnymi schopnosťami, kúzlami a vzhľadom.; Dve z postáv serafína a upíra zaujme nových hráčov RPG.; Bitky na koňoch, kúzla, súboje z blízka i z diaľky.; Schopnosť kombinovať kúzla a zbrane do nových špeciálnych pohybov.; Kováč môže kombinovať predmety vytvárať z nich nové silnejšie zbrane a brnenia.; Udržte si svoju postavu. Novou hrou môžete začať už zo skúsenou postavou a skúsiť tak vyššiu ťažkosť.; 2 multiplayer módov - kooperatívna a mlátička; Možnosť hry až 16 hráčov po sieti alebo na internetu.; Hra obsahuje 2 kľúče: ten ktorý je potrebný pre inštaláciu, je uvedený na zadnej strane manuálu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 4x CDROM, 512 MB RAM , P4-1.4GHz

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Sacred je rozsiahly svet plný neuveriteľnej mágie a starodávnych báji. Vyberte si jednu z 6 hráčskych postáv obdarenú jedinečnými schopnosťami. Záleží iba na vás, či si vyberte bojového mága, serafína, lesného elfa, gladiátora, temného elfa alebo vampíra. Hra ponúka viac než 30 hlavných questov a 200 subqeustov + bonusové úlohy, možnosť jazdy a bojovania na koni, 300 unikátnych NPC postáv, viac než 2500 druhov zbraní a brnení vrátane vzácnych a unikátnych predmetov. Hra podporuje multilplayer až pre 16 hráčov.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Sacred? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame