Schizm II: Chameleon
PC

2,00
Nákupom získate 0,06 kreditov
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Fantasy
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10955
 • Jedná sa o ABC edíciu balenú iba v papieri

  pokračovanie adventúry od austrálskeho autora sci-fi Terryho Dowlinga.; úchvatné prostredie s viac než 40 miestami; aktívny svet s mnohými animáciami, dynamické a špeciálne efekty.; nenásilná hra pre každého hráča vám ponúka 25 rôznych hádaniek k riešeniu.; grafické rozlíšenie 1600x1200; atmosférický hudobný sprievod kombinovaný s rôznymi ďalšími zvukmi v hre vytvára dokonalú atmosféru

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 8x CDROM, 256MB pre Windows XP

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  Na začiatku veríte, že iba vám sa podarilo uniknúť ničivej vojne, ktorá vymietla celú ľudskú rasu. Skoro však nájdete dobre ukryté a vojnou celkom nedotknuteľné miesto. Bližší prieskum planéty odhalí nepríliš početnú civilizáciu sužovanú občianskou vojnou a celkom spustošený svet, ktorý obklopuje ich živú oázu.

  Práve tu uvidíte čo zostalo kedysi z neuveriteľného krásneho sveta plného bujnej flóry a fauny, exotickej nádhery a skrytých tajomstiev. S pomocou technológie Chameleón, - vďaka nej sa môžete vydávať za členov obidvoch bojujúcich frakcií, celú oázu do hĺbky preskúmate a odhalíte jej prekvapivé tajomstvá. Iba vy môžete zostatok civilizácie zachrániť skôr ako bude navždy stratené.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Schizm II: Chameleon? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame