Second Sight
PC

(1x)
36,99
Nákupom získate 1,48 kreditov
Štítky: TPS
Kód produktu: 11319
 • Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 8x CDROM, grafická karta min. ATI 8500 a vyššia alebo n Vidia GeForce 3Ti200/Ti500, GeForce 4MX420/MX440, Ti 4200/Ti4600 alebo GeForce FX5200/FX5600/FX5700/FX5900/FX5950 GeFo

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Second Sight predstavuje kombináciu atmosférického psychologického thrilleru, jeho hrdina je nadaný paranormálnymi psychickými schopnosťami, s opatrným blížením a s akciou plnou besných činností. Tím, že hráč má možnosť riadiť kroky postavy s psychickými schopnosťami dáva hre celkom nový rozmer. Splniť úlohy niekoľkými rôznymi spôsobmi – buď s pomocou lezenia, zo zvuku dramatickej streľby, spoliehaním sa na psychické schopnosti, alebo s kombináciou všetkých troch prvkov. Schopnosť psychicky ovplyvňovať postavy a na diaľku pohybovať s predmetmi, dáva systému celkom novú, skôr nevídanú dynamiku.
  Na začiatku hry Second Sight vidíte Johna Vattica, hlavnú postavu príbehu, ako sa prebúdza z kómy v istom americkom lekárskom komplexu, kde podstúpil riskantný chirurgický zákrok a niekoľko podozrivých experimentov. Nevie, ako sa volá, nedokáže si spomenúť na svoju minulosť; vie len to, že pokiaľ chce prežiť, musí zmiznúť a odhaliť tajomné udalosti, ktoré viedli k jeho uväzneniu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Celkom slusna grafika vyborne schopnosti hrdinu a naviac aj zbrane,jemne steal prvky proste parada a vela kladnych veci,snad naj snajperka aka je v hrach dostat paradne head shoty:)
  • obcas pri zdvihani ludi telekinezou zavladne chaos pri ovladani, pripadne pri miereni kedi mate malu gulicku na mierenie ale tento nedosatok je trochu vylepsenii auto mierenim:)

  Vyborna hra s paradnou hratelnostou nepusti po viac nez par hodinach!Hra sa moze rovnak s hrami na samom vrcholu

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame