Serious Sam 1 - Zlatá edice
PC

(4x)
9,40
Nákupom získate 0,38 kreditov
Štítky: FPS
Kód produktu: 12311
 • Serious Sam First + Second Encounter

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,5GHz, pamäť 256MB RAM, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyššia alebo nVidia GeForce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná)

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Prví diel známej ako akční reťaz z pohľadu prvej osoby, spolu s datadiskom, ktoré vás zavedie do starovekého Egypta a do juhoamerických hôr.

  Serious Sam 1: The First Encounter
  Na počiatku 21. storočia dospelo ľudstvo k neuveriteľnému objavu, jednému z tých vedecky úžasných a historicky dôležitých. Je tu však jedno malé „ale“… Tento objav totiž povedie k zničeniu Zeme! Jej posledná nádej je Sam „Serious“ Stone. Serious Sam má jedinú šancu zmeniť minulosť a zachrániť ľudstvo pred totálnym zánikom - musí sa vypraviť do starovekého Egypta a precestovať nekončiacu púšť, kde krajinu zdobia pyramídy, ktoré pod sebou skrývajú smrtiace krypty a nebezpečné chodby a priechody…

  Serious Sam 1: The Second Encounter
  Sam je tu späť s novými príhodami z bojov so svojím arci-nepriateľom Mentárom! Po nájdení sirianského vesmírneho plavidla v Egypte je Sam Serious Stone unesený a zamieri priamo na samotného Mentála! Lenže Sam tento krát nemá svoj deň nad mimozemským koralom stratí kontrolu a havaruje v juhoamerických horách. Teraz je obklopený ešte hroznejšími silami zla, so svojím osobitým spôsobom sa vydáva do boja proti Mentálovi, aby raz a navždy zastavil jeho plány na ovládnutie sveta.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (4)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

U této hry musím konstatovat, že jsem se parádně vyblbnul. Jsou to první 2 díly, u kterých jsem se seznámil s tímto Seriózním hrdinou. Hratelnost je prostě božská a na svoji dobu je to velmi propracovaná hra, jenž může konkurovat dnešním střílečkám.

 Neoverený nákup

občas si skvěle zapaříte

 Neoverený nákup

Ultimativní akční výplachová masáž! Doporučuje 10 z 10 psychiatrů.

 Neoverený nákup

nadprůměrná hra

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame