Shadow Ops: Red Mercury
PC

36,99
Nákupom získate 1,11 kreditov
Štítky: FPS
Kód produktu: 11256
 • Kromě hry samotné obsahuje také sluchátka s mikrofonem Logitech a bonusové CD se soundtrackem od Inon Zury a symfine ze Seattlu.

  veľký arzenál zbraní - útočné pušky, brokovnice, sniperky, granáty, raketomety a guľometné hniezda, celkom okolo 20 druhov zbraní; 20 misií pre jedného hráča v rozmanitých prostrediach (Kongo, Čečensko, Kazachstan, Sýrske i Parížske metro); Množstvo úloh i taktických možností - vyrazenie dverí, vyhadzovanie mostov, utajenie, použitie nepriateľského výstroja; Multiplayer módy: Deathmatch, Tímoví Deathmatch, Capture the Flag, Plant the Bomb a VIP Escort; celkom 14 multiplayerových máp (interiéry i exteriéry) s podporou hry až 32 hráčov; zvuky sú vytvorené tímom Soundelux, ktorý sa podieľal na filmoch "Black Hawk Down", "Charlies Angels 2" a "Kill Bill" a s reprodukovaným systémom Dolby 5.1.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Dej hry Shadow Ops: Red Mercury sa odohráva v blízkej budúcnosti. Ruská dvojitá agentka sa dostane k informáciám o Red Mercury, tajnej látke používanej k urýchleniu jadrového štiepenia. Ste Frank Hayden, príslušník americkej jednotky Delta Force, ktorého NSA vybrala aby sa vydal po stope ukradnutého Red Mercury a vypátral ho skôr ako sa dostane do ruky teroristickým organizáciám v podobe kufríkovej atómovej bomby.
  Použitím najnovšieho Unreal® enginmu od Epic Games vznikla veľmi realistická hra, ktorá vás zavedie do mesta na strednom východe, tajných vojenských zariadení v Rusku ale aj na Filipíny, do Bosny a do západnej Európy.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Shadow Ops: Red Mercury? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame