Shadow Ops: Red Mercury
PC

36,99
Nákupom získate 1,11 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS
Kód produktu: 11256
 • Kromě hry samotné obsahuje také sluchátka s mikrofonem Logitech a bonusové CD se soundtrackem od Inon Zury a symfine ze Seattlu.
  veľký arzenál zbraní - útočné pušky, brokovnice, sniperky, granáty, raketomety a guľometné hniezda, celkom okolo 20 druhov zbraní; 20 misií pre jedného hráča v rozmanitých prostrediach (Kongo, Čečensko, Kazachstan, Sýrske i Parížske metro); Množstvo úloh i taktických možností - vyrazenie dverí, vyhadzovanie mostov, utajenie, použitie nepriateľského výstroja; Multiplayer módy: Deathmatch, Tímoví Deathmatch, Capture the Flag, Plant the Bomb a VIP Escort; celkom 14 multiplayerových máp (interiéry i exteriéry) s podporou hry až 32 hráčov; zvuky sú vytvorené tímom Soundelux, ktorý sa podieľal na filmoch "Black Hawk Down", "Charlies Angels 2" a "Kill Bill" a s reprodukovaným systémom Dolby 5.1.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Dej hry Shadow Ops: Red Mercury sa odohráva v blízkej budúcnosti. Ruská dvojitá agentka sa dostane k informáciám o Red Mercury, tajnej látke používanej k urýchleniu jadrového štiepenia. Ste Frank Hayden, príslušník americkej jednotky Delta Force, ktorého NSA vybrala aby sa vydal po stope ukradnutého Red Mercury a vypátral ho skôr ako sa dostane do ruky teroristickým organizáciám v podobe kufríkovej atómovej bomby.
  Použitím najnovšieho Unreal® enginmu od Epic Games vznikla veľmi realistická hra, ktorá vás zavedie do mesta na strednom východe, tajných vojenských zariadení v Rusku ale aj na Filipíny, do Bosny a do západnej Európy.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka