ShellShock: Nam 67
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: TPS
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11014
 • Zabudnite na medaile a slávu, jednoducho prežite!
  Najvernejšie stvárnenie Vietnamskej vojny, bez akejkoľvek cenzúry; Tuhé boje - musíte sa prebojovať množstvom rôznorodých misií od rozsiahlych bitiek s NVA pre tajnú misiu pri ktorej máte za úlohu zastreliť Vietnamského generála.; Nekonvenčné zbrane - zhadzovanie napalmu, systémy tunelov, skryté päste.; Vývoj postavy – z úplného zelenáča sa stáva člen špeciálnej jednotky.; Realistické zranenia – vojaci nie sú živí alebo mŕtvi, zranení vojaci budú stále podporovať svojich zdravý kolegov.; Pokročilá AI – poskytuje pravé hráčske napätie, pretože si nikdy nemôžete byť istí že pôjde všetko podľa plánu. Zle zameraná strela, nehody pri ktorých zastrelíte vlastných vojakov...; Autentické zbrane - budete mať prístup nielen k americkým zbraniam, ale tiež k zbraniam Vietkongu a NVA. Navyše môžete privolať vzdušnú podporu s napalmom alebo bojové helikoptéry, ktoré poskytnú krycie streľby.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM, Grafická karta s podporou T&L. Min. Geforce 3 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Je rok 1967. Boli ste vybraný aby ste bojovali v naj-kontrovážnejšej vojne modernej doby. Ako úplný zelenáč poznáte strach, chaos a vojnu vo Vietname. Od bombardovania dediniek, päste vo Vietkongu po stálu hrozbu neviditeľného protivníka a smrtiaceho útoku. Hrdinské činy a boj za slávou sa rýchlo rozplynú v tvrdej realite: na smrti nie nič hrdinského. Zvládnete svoje prvé ostré nasadenie v boji?
  Musíte sa rýchlo naučiť ako prežiť v džungli a stať sa vynikajúcim vojakom, chyby sa neodpúšťajú. Váš základný tábor jasne vymedzuje najdôležitejší cieľ - neutralizovať hrozby zo strany Vietkongu a Severo-vietnamskej armády. Budete musieť preniknúť hlboko do nepriateľskej Vietnamskej krajiny a ničiť možné nástrahy. Každý krík, každý strom môže poskytovať úkryt nepriateľa, len maximálna ostražitosť a najnovšie nabité skúsenosti vám pomôžu prežiť.

  ShellShock ponúka skutočný pohľad na vojnu vo Vietname, tvorcovia sľubujú realistické stvárnenie zranenia. Preto je hra určená hráčom starším ako 18 rokov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet