Sid Meiers Railroads
PC

(1x)
3,99
Nákupom získate 0,08 kreditov
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Budovateľské, Vlaky
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12164
 • Nová stratégia od slávneho Sida Meiera!

  30 pred pripravených lokomotív všetkých dostupných typov vrátane parných, elektrických, dieselových.; editor umožňujúci nielen tvorbu vlastných máp, ale i celých scenárov.; Prepracovaný single i multiplayer.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, odskúšané na Win 7, procesor 1,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,7GB voľno na disku, 4x CDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyššia alebo nVidia GeForce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná)

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Stratégia od Sida Meiera, jej priaznivcom všetkého čo sa tyká vlakov a vláčikov ponúka tradičnú možnosť postaviť sa do čela vlastnej železničnej spoločnosti, ktorú je treba doviesť k ekonomickému úspechu v boji proti rade konkurentov. Zatiaľ čo sa za jasným cieľom skrýva rada činností vrátane pokladania tratí, rozhodovanie o zložení vozového parku, hľadaní podnikateľských príležitostí, starosť o vozový park, jednanie s konkurenciou a tak ďalej.

  Aby bola hra prístupná širokému spektru hráčov, bude obsahovať 30 pred-pripravených lokomotív všetkých dostupných typov vrátane parných, elektrických, dieselových, čo však hráča nijak nebraní využiť prvky takzvaného "LocoBuilder" k tomu, aby si stvoril lokomotívu podľa vlastných predstáv. Rovnako tak bude k dispozícií i editor umožňujúci nielen tvorbu vlastných máp, ale i celých scenárov. Vedľa niekoľkých singleplayer módov čaká na hráča i podpora multiplayeru cez internet i miestnu sieť (LAN), kde sa bude môcť niekoľko hráčov stretnúť v realtime súboji o najlepšieho dopravného magnáta, alebo si budú v pohode v co-op móde budovať svoj vlastný svet prepletený kilometrami virtuálnych železníc.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • + vypiplana grafika
  • + zjednoduseny model ovladani
  • + nenarocne na premysleni
  • - ve finale velka splet koleji
  • - ty co hrali predchudce nijak neoslovi

  v celku dobra strategie na vecery pokud nemate co delat. pokud vas bavi vlacky a chteli byste si sami zkusit stat se vypravcim je tahle hra pro vas. vcelku intuitivni ovladani. vydarena grafika.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame