Šifra Mistra Leonarda (Da Vinci Code)
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Štítky: 2D adventúra
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11765
 • Skvelo vymodelované historické miesta - Manoir du Cloux, pracovňa Leonarda da Vinciho, Chateau d'Amboise ;Pútavý nelineárny priebeh, založený na historických faktoch a výskumu ;Detailná grafika s úctou k histórií. Perfektná reprodukcia spisov, dekorácií a oblečení, spolupráca s odborníkmi ;Postavy s osobnosťami a skrytými dimenziami: Valdo, Saturnin, Francois I, Babou de la Bourdaisire, Hector a sám Leonardo da Vinci ;14 kapitol, ktoré vás zavedú priamo do vnútra tajomstva veľkého majstra ;Množstvo záhad, založené na práci Leonarda da Vinciho, vyžadujúce logické dedukcie ;4 rôzne zakončenia hry ;Hráč má k dispozícií denník, aby mohol sledovať ciele, načrtnúť si postavy s ktorými sa stretol a zapísať si o nich poznatky.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,8GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  Valdo, mladý ambiciózny učeň pracujúci pre Da Vinciho nasledovníka Francesca Melziho, je veľmi znepokojený, keď ho učenec prepustí. Ale krátko potom dostane list od svojho tajomného patróna, ktorý ho požiada o vypátranie jedného z majstrových chybičiek v kódexe. Aby sa dostal do Da Vinciho poslednej rezidencie, Manoir du Cloux blízko Ambroise, Valdo povie novým obyvateľom domu, kurtizánovi Babou de la Bourdaisire, že je učeň Francesca Melziho a že si jeho učiteľ praje aby prehliadal ostané vynálezy, ktoré ešte zostali v dome.

  Pod touto zámienkou začne prehľadávať dom: spálňu Babou, Leonardovú pracovňu, pozemky a holubník. V priebehu tohto vyšetrovania sa stretne s množstvom záhadných postáv: Babou, Saturnin (podozrivo vypadajúcim sluhom), kráľom Francúzska. Aby Valdo dokončil svoju misiu, musí vyriešiť sériu záhad vymyslených samotným veľkým majstrom.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Šifra Mistra Leonarda (Da Vinci Code)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame