Sim City 4: Rush Hour
PC

38,30
Nákupom získate 0,77 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Budovateľské
Kód produktu: 10687
 • Mesto v pohybe
  Kompletní systém dopravy - jednosmerky, hlavné triedy, prístavy, nadzemky - cez 50 nových budov vrátane historických nádraží, majákov alebo štartovacie rampy pre raketoplán; U drive It!: v novom sa stávate šoférom ľubovoľného dopravného prostriedku ktorý v meste nájdete - automobily, vlaky, vrtuľníky i lietadlá; Okolo 70 misií (chytený zlodeji, hasenie požiaru, jazda taxíkom) honorovaných novými budovami, popularitou alebo tvrdou Simáckou menou; Tri možné architektonické vzhľady mesta - Chicago 1890, New York 1940 a Houston 1990; Nové informačné nástroje pomocou ktorých zistíte odkiaľ a kam najčastejšie Simovia chodia.

  Minimálne požiadavky

  1,6GB voľno na disku, originálna česká verzia hry Sim City 4 (DVD alebo dvojité DVD balenie)

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Zasadnite za volant osobných a úžitkových dopravných prostriedkov a poznajte svoje mesto z novej perspektívy. Naplánujte a zrealizujte dokonalý dopravný systém, aby vyhovoval vám i ďalším občanom. Od diaľnic a železníc až po letové koridory a vesmírne lety. Spokojnosť Simov máte vo svojich rukách.
  Datadisk k strategickej hre Sim City 4 sa zamerali na problém väčšiny dnešných miest - dopravu. Dostáva sa vám tak do ruky silný nástroj ktorým môžete prispieť k spokojnosti vašich Simov alebo ich totálne pretočiť až pôjdu z práce cez pol mesta pretože zabudli na dôležitý železničný prejazd.
  Okrem mnohých noviniek v oblasti dopravy máte možnosť nastaviť vzhľad svojho mesta podľa jedného z troch tipov architektúry. Špecialitou, ktorá dodáva hre nový rozmer je možnosť ovládať jednotlivé vozidla a plniť za volantom rôzne misie za ktorých je odmena zvýšená popularita či finančná hotovosť.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet