SiN Episodes 1: Emergence
PC

9,40
Nákupom získate 0,09 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 11814
 • SIN sa vracia s novou dávkou pútavých možností !
  Obsahuje úplnú pôvodnú hru SiN s podporou hry pre viacerých hráčov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1,2GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM, Hru vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Pokračovanie úspešnej strieľačky z blízkej alternatívnej budúcnosti, ktorá je postavená na enginmu použitom pri tvorbe Half-Life 2. Dej sa odohráva vo fiktívnej metropole menom Freeport City, ktorá je akýmsi mixom Tokia, New-Yorku a San Francisca. Hra je ale rozdelená na tzv. epizódy, ktorých tvorcovia chystajú celkom 6.

  Na hre je okrem výborného grafického spracovania tiež pútavé dynamickým systémom nastavovanie namáhavosti, ktorý funguje tak, že sa hra prispôsobí možnostiam a schopnostiam samotného hráča na základe jeho výsledkov pri rôznych situáciách. Podľa toho, ako sa vám teda bude dariť, bude hra generovať nepriateľov, balíčky s muníciou či lekárničky, atď. Dokonca keď sa vám bude dariť často súpera likvidovať jedinou strelou do hlavy, tak sa proti vám nie len vyvalí nepriateľov viacej, ale navyše budú vybavení pre istotu aj helmou.

  Prvá epizóda hry nazvaná Emergence v podstate plní úlohu úvodu hry, ktorý vás zoznámi s hlavným hrdinom Johnom R. Bladom, rovnako ako s prostredím a príbehom. Je koncipovaná tak, aby s ňou nemali problém ani hráči, ktorí o tejto hre nevedia vôbec nič. Začiatok Emergence vás privedie konkrétne do starej časti dokov, kde sa naši hlavní hrdinovia Blade a Jessica, pripravujú na raziu v podozrivom laboratóriu umiestnenom vnútri opusteného tankeru. V prvej epizóde samozrejme preskúmate iba určitú časť mesta, zoznámite sa s určitými nepriateľmi a k dispozícii budete mať obmedzený arzenál zbraní, ktorý sa rozšíri v ďalších epizódach.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko