Spider-Man 3
PC

(14x)
15,99
Nákupom získate 0,64 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12726
 • Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 2,8GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM, 6,0GB voľno na disku, DVDROM, 1,5GB pamäte pre Windows Vista, grafická karta nVidia GeForce 7300 a vyššie alebo Ati Radeon X1300 a vyšš

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Video herná adaptácia filmu, v ktorej preberáte úlohu populárneho pavúčieho muža brániaceho New York nielen pred bandou super podvodníkov, ale i pred gangmi a možno i sami pred sebou. Po prvý raz sa totiž Spider-Man bude môcť prevliecť zo svojho červeno-modrého obleku do čierneho, ktorý mu síce prepožičia nové schopnosti a zvýši jeho silu, pohyblivosť a odolnosť, ale to si žiada aj väčšiu pozornosť a starostlivosť. Spider-Man v čiernom totiž bude stále namáhavejšie ovládateľný i zvládnuteľný a ak si nedáte pozor, veľmi ľahko sa stane z hrdiny super lotor, ktorého budú obyvatelia New Yorku nenávidieť.

  Pripravte sa na relatívnu voľnosť, jednanie, kde si budete môcť sami vybrať, či budete pokračovať v plnení príbehových misií, alebo sa rozhodnete zraziť zločinectvo v jednej z niekoľkých štvrtí New Yorku, ktoré sužujú nielen Spider-Manovi nepriatelia, ale i trojica zločineckých gangov.

  Únosy, krádeže, vraždy, s tím všetkým sa budete musieť vyrovnať a rozhodne to nebude ľahké. Gangsteri sa totiž nevzdajú ľahko a navyše budú v početnej presile. To samé však platí i o súbojoch s tradičnými super lotrami, ktoré sa budú odohrávať na priestore celého mesta. Budete tak nútený využívať všetky možnosti, ktoré ponúka prepracovaný súbojový systém, ktorý počíta nielen s dokončovacími a kombo údermi, ale i s využitím špeciálnych útokov, ktoré môžu viesť k deštrukcií interaktívnych miest.

  Problém hry:
  Hru je nutné hrať v účte Windows s názvom zložených len z anglickej abecedy (nesmie obsahovať dĺžne, čiarky, číslovky ani medzery). Pokiaľ je váš účet český - slovenský. Musíte si vytvoriť nového užívateľa (Štart - Nastavenia - Užívateľské účty -Vytvoriť nový účet), ktorý bude len z anglických znakov (napr. Spiderman) a hru spúšťať len pod týmto účtom. Inak vám nebude fungovať ukladanie pozície v hre.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (14)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Tato hra mě opravdu nadchla, neboť po ne moc dobře provedeném Spider-manovi 2 je to obrovský skok dopředu.

 Neoverený nákup

parádní spiderman doporučuju grafika,hratelnost vše jak má být

 Neoverený nákup

Je to luxusní hra i když po pár dní omrzí tak se to hrát dá.

 Neoverený nákup

Rozhodně nejlepší hra se Spider-manem a jedna z nejlepších her podle filmu.

 Overený nákup

Spider-mane! Zasáhl si mé srdce pavučinou a já ti za to děkuju!

 Neoverený nákup

jinak jeto super hra

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame