Spiderman: Friend or Foe
PC

(1x)
8,09
Nákupom získate 0,16 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Štítky: TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13073
 • Príbeh je inšpirovaný filmami aj komixom.; Bohatý výber superhrdinov.; Spojenectvo s dobrými i zlými hrdinami.; Kooperácie dvoch hráčov v multiplayeru.; Odomykateľné bonusy.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 1,6GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 5,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500).

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Akčný titul inšpirovaný udalosťami zo všetkých troch Spider-Man filmoch, ale aj tým, čo sa pavúčiemu mužovi prihodilo v klasických komiksových príbehoch. Príbehovo ide o mix všetkého možného, čo ale vôbec nieje na škodu.

  Vďaka toľkému množstvu materiálu, z ktorého hra čerpá, do nej mohli tvorcovia vtesnať veľa zaujímavých prvkov. Tým prvým je možnosť ovládať pri plnení úloh a hlavne pri súbojoch nielen Spider-Mana, ale i celú radu jeho priateľov a nepriateľov typu Doc Ock, Green Goblin, Venom a Sandman.

  Pri súbojoch sa dá prepínať na ďalších členov svojho tímu, ktorí logicky disponujú inými vlastnosťami i schopnosťami. Užitočné je hlavne prepínanie medzi postavami pre spravenie kombo útokov a úderov. Zo začiatku si budete členov svojho tímu môcť vyberať len z okruhu svojich priateľov. Postupne však do tímu budete môcť zaradiť aj nepriateľov, ktorí sa Spider-Manovi podvolia v momente, keď nad nimi zvíťazí.

  Problém s ovládáním:
  Při potížích s ovládáním postavy a nemožností nastavit si vlastní ovládání, je třeba dočasně změnit jazyk ve Windows pouze na Anglický (Ovládací panely/Místní jazyková nastavení/Jazyky/Podrobnosti) – odstranit české nastavení kláves. Jakmile vám hra bude fungovat v pořádku, lze si nastavení české klávesnice opět vrátit a hra by měla běžet již v pořádku.

  Pokud budete mít ve Windows anglické nastavení kláves ještě před instalací a prvním spuštění hry, netřeba nastavovat klávesy, protože hra je již přednastavené mít bude.

  Pokud po instalaci nepůjde hra spustit (pouze zčerná obrazovka), spustě hru takto:
  Start/nastavení/ovládací panely/místní a jazykové nastavení/jazyky/podrobnosti a v sekci výchozí jazyk zadávání nastavte angličtinu. Použít a OK.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  Neoverený nákup
  • -Spider-man je spät!
  • -komixova grafika ako u (Ultimate Spider-man)
  • -Nové triky a vymoženosti s kombináciou v bitkách
  • -MOžnosť hrať dvaja a hrať so skoro všetkými postavami v Spider-manovi
  • -Lahké ovládanie
  • -docela krátke
  • -občas sa to opakuje a je pridane len nové prostredie a neprriatelia

  Táto hra je kombináciu Ultimate Spider-mana a Spider-mana 3.Je velmi povedená a zabavná ale krátka.Všetci prizanivci Spider-mana by nemali vobec váhat a vrhnút sa dotoho.Úspech bude zarucený! :-)

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame