Splinter Cell 4: Double Agent
WII

28,99
Nákupom získate 0,87 kreditov
Štítky: TPS, Taktické
Kód produktu: 12579
 • Dvojité úlohy k splneniu: NSA vládny agenti a teroristi budú vykonávať protikladné úlohy v rovnakom okamžiku ;Objavenie napätia vzniknutej funkcií dvojitého agenta: Použijete aktuálne taktiky z dnešného reálneho života dvojitého agenta k sabotáži teroristických plánov ;Preskúmanie rozvetvenej línie príbehu s viacnásobnými koncami: Výber hráča má dopad aj na rozvinutie príbehu a hranie hry ;Svet medzinárodnej špionáže: Misie z celého sveta, od Ázie cez Afriku po srdce USA ;Vyskúšajte si extrémne situácie: potápanie alebo pobyt v piesočnej búrke, ukrývanie sa pred prachom a dymom a dokonca aj zoskok bez takmer otvoreného padáku ;Nové autentické vynálezy: Majstri posledných zbraní a vynálezov používaných NSA vládnymi agentmi v zrovnaní s čiernym trhom teroristických zbraní

  Už štvrtý diel série rozprávajúcej o americkom tajnom Agentovi Samovi Fisherovi, vás tento krát zavedie na východ Ázie a to priamo do väzenia, kde je náš slávny agent nastrčený. Sam sa teda tentokrát musí spoľahnúť výhradne na svoje schopnosti a nie na najmodernejšiu techniku, ako tomu bolo u predchádzajúcich dielov. Aspoň čo sa týka začiatku.

  Celá hra je nielen o väzení, ledva sa dostanete preč aj so svojimi novými teroristickými priateľmi, budete členom ich organizácie JBA a tak na vás čaká množstvo zaujímavých úloh. V hre by ste sa tak mali dočkať okrem iného napríklad skoku z padáka, či plávania a potápania.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Splinter Cell 4: Double Agent? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame