{"products":[{"trida":"A","kod":45153,"imgurl":"covergame\/45153.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Harry Potter - Ravenclaw","cena":12.8,"url":"hraci-karty-harry-potter-ravenclaw"},{"trida":"A","kod":45152,"imgurl":"covergame\/45152.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Harry Potter - Slytherin","cena":12.8,"url":"hraci-karty-harry-potter-slytherin"},{"trida":"A","kod":45154,"imgurl":"covergame\/45154.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Harry Potter - Hufflepuff","cena":12.8,"url":"hraci-karty-harry-potter-hufflepuff"},{"trida":"A","kod":45161,"imgurl":"covergame\/45161.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Star Wars: The Mandalorian","cena":9.99,"url":"hraci-karty-star-wars-the-mandalorian"},{"trida":"A","kod":45159,"imgurl":"covergame\/45159.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Star Wars - Light Side","cena":12.8,"url":"hraci-karty-star-wars-light-side"},{"trida":"A","kod":45171,"imgurl":"covergame\/45171.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty James Bond - 007","cena":12.8,"url":"hraci-karty-james-bond-007"},{"trida":"A","kod":30900,"imgurl":"covergame\/19816.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty The Elder Scrolls V: Skyrim","cena":6.99,"url":"herni-karty-the-elder-scrolls-v-skyrim"},{"trida":"A","kod":44800,"imgurl":"covergame\/44800.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Zberate\u013esk\u00e1 sada Skyrim","cena":29.99,"url":"sberatelska-sada-skyrim"},{"trida":"A","kod":38877,"imgurl":"covergame\/38877.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Star Wars","cena":8.4,"url":"hraci-karty-star-wars"},{"trida":"A","kod":35881,"imgurl":"covergame\/27412.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Hellboy","cena":8.4,"url":"herni-karty-hellboy"},{"trida":"A","kod":36407,"imgurl":"covergame\/36407.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Street Fighter - Characters","cena":8.4,"url":"herni-karty-street-fighter-characters"},{"trida":"A","kod":35519,"imgurl":"covergame\/27055.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Marvel - Comic Book","cena":10.5,"url":"herni-karty-marvel-comic-book"},{"trida":"A","kod":33589,"imgurl":"covergame\/24916.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Minecraft","cena":10.5,"url":"herni-karty-minecraft"},{"trida":"A","kod":30931,"imgurl":"covergame\/19841.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Fallout - Nuka World Gift Shop","cena":7.99,"url":"herni-karty-fallout-nuka-world-gift-shop"},{"trida":"A","kod":25199,"imgurl":"covergame\/10201.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Dragon Age II","cena":7.3,"url":"herni-karty-dragon-age-ii"},{"trida":"A","kod":30734,"imgurl":"covergame\/19616.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Umbrella Academy","cena":6.3,"url":"herni-karty-umbrella-academy"},{"trida":"A","kod":36215,"imgurl":"covergame\/36215.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Hracie karty Harry Potter - Kame\u0148 mudrcov","cena":10.5,"url":"herni-karty-harry-potter-kamen-mudrcu"}],"total":17,"filter":{"platforma":{"MERCH":17},"pegi":[17],"digi_drm":{"Neuvedeno":17},"tags":{"5":{"326":17,"91":1,"252":1,"327":1},"13":{"78":4,"300":3,"697":2,"278":1,"395":1,"713":1,"718":1,"768":1,"801":1,"946":1},"1":{"28":17},"20":{"2421":6,"2277":2,"2316":1},"4":{"247":8}},"cena":{"min":6.300000190734863,"max":29.989999771118164}}}