STALKER: Clear Sky
PC

(60x)
14,70
Nákupom získate 0,59 kreditov
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12843
 • Nové oblasti (Red Forest, Limansk, Pripyat Undergrounds).; Možnosť rýchleho cestovania z miesta na miesto.; Vylepšený A-Life systém.; Prepracovaný koncept detektorov, artefaktov i anomálií.; Možnosť opravovať zbrane a brnenia.; Nový HUD a PDA.; Vylepšená AI nepriateľov (budú môcť používať aj granáty).; Nový systém upgradov zbraní i brnení.; Podpora DirectX10 a nové efekty pri hraní v DirectX9.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 5700 / Radeon 9600), 10,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Príbehový predchodca atmosférickej FPS, ktorý začína tým, že skupina Stalkerov prenikne do epicentra Zóny, do jadrovej elektrárne v Černobyľu. Tento odvážny kúsok bohužiaľ spustí neočakávanú reakciu, masívny výbuch anomálnej energie, ktorý začne meniť celú Zónu. Stará oblasť mizne, nové vznikajú s neustálymi zmenami rastie neistota i napätie medzi jednotlivými frakciami. Každý hraje sám za seba. Neplatia žiadne pravidlá. Medzi frakciami zúri vojna.

  Vy vstupujete do hry v úlohe žoldniera, ktorý sa môže pridať ku ktorejkoľvek frakcií a práve na vašich voľbách a činoch závisí ďalší vývoj situácie, ktorá nakoniec vyvrcholí udalosťami, ktoré vznikajú v novej podobe Zóny, tak ako poznáte z pôvodnej hry. V priebehu svojho potulovania Zónou sa vám zodpovie celá rada nejasností a otázok. Čo sa vlastne skrýva na nepreskúmaných územiach? Ktorá frakcia nakoniec prevládne nad ostatnými? Ako sa zbavíte nestability Zóny? Prečo dochádza k neustálym výbuchom energie? Prečo Strelok (hl. protagonista Shadow of Chernobyl) skončí v death trucku? Čo sa mu stalo predtým ako v ňom skončil? Na tieto a ďalšie otázky dostanete odpoveď.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (60)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Nechtěl jsem ani věřit, že druhý díl může mít tolik a takové bugy, že hra nebude plynulá a bude se sekat a dokonce i padat. To se mi ještě nestalo. Naštěstí existují patche a i já jsem to nakonec dohrál a maximálně si to užil!

 Neoverený nákup

Docela mě zaráží že tady skoro nikdo nezmiňuje super schopnost nepřátel hodit vám pokaždý granát přímo pod nohy a to i z takový vzdálenosti, že je sotva vidíte v optice. A docela mě štve absence nějakáho spánku nebo rychlejšího posunu času pokud nemáte mody. I když poprvé jsem Red Forest procházel v noci s záklaním nočním viděním a pr*el jsem měl staženou ještě druhej den.

 Neoverený nákup

Poslední dobou jsou mé recenze velice, velice stručné. Asi mi vypíná mozek. Ale není důležité hlavně to procentuální hodnocení?

 Neoverený nákup

best

 Neoverený nákup

Parádní atmosféra, doprovázena slušnou grafikou a skvělím ozvučením. Co víc si přát. STALKER Clear Sky je zkrátka velice povedený datadisk.

 Neoverený nákup

Typický datadisk. Takřka vše je stejné a jen pár věcí navíc.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame