Supreme Commander
PC

(17x)
7,30
Nákupom získate 0,29 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi, Real-time stratégie
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12149
 • Vytvára nový štandard v RTS hraní; Dokonalá možnosť práce s mapou a zoomom; Medziplanetárne bojovanie v galaktickom rozmere ; Smrteľná kombinácia pozemných, námorných a vzdušných jednotiek; Multiplayer aj pre 8 hráčov on-line a mód pre kooperáciu ; Hru vytvoril Chris Taylor

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 1,8GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 8,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia série 6000 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Preberte úlohu vrchného veliteľa jednej znepriatelených mocností, ktoré spolu vedú globálnu galaktickú vojnu. Základom hry je dynamická kampaň, jej ďalší vývoj sa prispôsobuje hernému štýlu každého hráča. Boje prebiehajú na zemi, vo vzduchu i na vode a vy sa ich môžete kedykoľvek zúčastniť.

  Supreme Commander teraz vydáva rozkazy na globálnej úrovni, ide najmä o hektické boje celej rady detailne spracovaných jednotiek pod priamym velením hráča. Ten môže celkom voľne zoomovať z globálneho pohľadu až priamo na bojisko, aby okamžité zistil ako sa jeho jednotkám vedie a či sa má zapojiť do boja, alebo všetko nechať na inteligentnej AI plniacej do bodky jeho rozkazy.

  Táto next-gen realtime stratégia je hrou so všetkým čo k tomu patrí vrátane reálnej fyziky, plným deformovateľným terénom s možnosťou terraformingu, dynamickým pathfindingom jednotiek, celou radou špeciálnych efektov, obrovskými hlavnými jednotkami zaberajúcimi niekoľko obrazoviek a editorom jednotiek, máp i komplexný multiplayer.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (17)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Určitě skvost mezi strategiemi, roboti se jen tak nevidi.

 Neoverený nákup

Skvělá hra, která se dá hrát pořád. Skvělý nástupce Total Annihilation.

 Neoverený nákup

Nejlepší realitme strategie co v dnešní době existuje.

 Neoverený nákup

Super nástupce Total Anhilation. Není to žádná arcádová strategie ale je to Strategická Hra kde se taky musí myslet!!! Doporučuji všem.

 Neoverený nákup

Supreme commander co by nevlastní bratr Total Anihilation se rozhodně předvedl a to ve velkém stylu. RTS těchto rozměrů tu ještě nebyla a těmi rozměry nemyslím zrovna nejmenší čísla. I přes jeho velkou HW náročnost je to hra, kterou si musí vyzkoušet každá stratég i nestratég.

 Neoverený nákup

perfektní stategie,pro milovníky strategií doporučuji bohužel opravdu náročné na HW

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame