Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredders Revenge
SWITCH

32,95
Nákupom získate 0.66 kreditov
 • 32,95 €
  Nie je skladom
Štítky: Bojové, Boxovanie, Retro, 2D plošinovka, Pixelová
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Lokálna kooperácia
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 47319
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPS4PC
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ponúknu Korytnačky ninja s novou hrateľnosťou založenou na klasických mechanizmoch bojoviek, ktorú prináša štúdio Dotemu (stojaci za Streets of Rage 4) a Tribute Games. Prebojujte si svoju cestu cez nádherné pixel artové prostredie a pobite tony rôznorodých nepriateľov s populárnou partiou korytnačiek - Leonardom, Donateľom, Michelangelom a Raphaelom. A tentoraz sa k nim pridá ako hrateľná postava aj Majster Tříska a ďalší! Užite si 2D beat 'em up kombajnu a porazte Trhača a jeho partiu!
  BALENIE OBSAHUJE
  - hru Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge
  - farebný booklet
  - kľúčenku


  S PARTOU KÁMOŠOV
  Vyberte si svojho bojovníka, používajte efektívne kombá a užite si intenzívneho boja proti pestrej palete nepriateľov! Dychberúca akcia nikdy nekončí! Musíte zostať vždy na pozore, pretože Trhač a jeho Klan Noha (Foot Clan) nikdy nespia! A najlepšie na tom všetkom je, že môžete hrať až v štyroch hráčoch naraz!

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredders Revenge
  INVAZIA Z DIMENZIE X
  Starí známi záporáci sa vracajú a tak sa môžete tešiť na Bebopa, Rocksteadyho, Trhača, Kranga a ďalších! A je opäť a len na Korytnačích ninjach, aby zastavili ich zvrhlé plány a zastavili inváziu z Dimenzie X!

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge
  RETRO ZÁŽITOK
  Užite si krásnu pixel artovú grafiku s retro nádychom klasických TMNT hier, ktorá akoby priam vypadla z osemdesiatok. Každá postava, vozidlo, zbraň, predmet a pozadie sú priamo inšpirované legendárnym televíznym seriálom z roku 1987. A nielen grafika, ale aj odzbrojujúci a bezprostredný humor s akciou nabitým dobrodružstvom, ako to dobre poznáme práve z obrazoviek!

  želvy ninja: trhačova pomsta
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredders Revenge!

Sledujte nás na instagrame