Terminator 3: War of the machines
PC

10,50
Nákupom získate 0,42 kreditov
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 10690
 • Tí najlepší z vás majú šancu stať sa Arnoldom Schwarzeneggerom v jeho životnej úlohe terminátora 3. Budete nielen vypadať, ale i hovoriť ako on.; Obrovský výber rôznych tipov postáv, zbraní a vozidiel.; On-line verzia aj pre 32 hráčov s voľnými podmienkami boja; Niekoľko verzií pre multiplayer vrátane teamového boja o prežitie, plnenie úloh a boje o nadvládu nad teroristami; Desať dramatických misií pre jedného hráča.;

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Práve začala bitka medzi ľuďmi a strojmi. Šíria sa ako apokalyptický prízrak, ktorý pustoší celú planétu. Musíte vytrvať... pridajte sa k technologicky vyspelému Skynetu a jeho terminátorom, alebo sa spojíte s ľudskými rebelmi pod vlajkou Tech-Comu?

  Pridajte sa k krvavej vojne strojov proti ľuďom. Môžete sa tešiť na špecifické prostredie filmu Terminátor 3: Vzbura strojov, vrátane centra Los Angeles zdevastovaného po nukleárnom údere. Svoje spojenectvo si vyberte starostlivo, pretože ďalší osud ľudstva leží len vo vašich rukách.

  V hlavnej úlohe sa samozrejme predstaví Arnie (s režisérom Jonathanom Mostowom, ktorý natočil špeciálnu päťminútovú filmovú sekvenciu a pochopiteľné aj nadabingoval hlavného hrdinu svojím typickým akcentom). Hra vyplňuje biele miesta T-filmov a pretiahne hráča súčasným Los Angeles i apokalyptickou budúcnosťou, keď SkyNet systematicky vyhladzuje ľudstvo.

  Čaká vás dvadsať rôznych lokaií, exkluzívne video z filmového snímku, špeciálny režim, kde bojujete proti ľudstvu a + ešte dvadsiatka rozličných zbraní na výber...

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Terminator 3: War of the machines? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame