The Falconeer - Day One Edition
XSX

34.99
Nákupom získate 1.40 kreditov
 • 34.99 €
  Skladom
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Fantasy, Lietadla
Kód produktu: 34602
 • DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru The Falconeer
  - obojstranný inlay
  - obrázek s 3D efektom
  - sadu nálepiek

  V hlbinách víria generácie jedovatých rozhodnutí a zrady, zatiaľ čo frakcia brojí proti sebe. Hrajte ako Falconeer (jazdec na sokolovi) a vzneste sa vysoko do oblakov na krídlach silného operenca. Odhaľte tajomstvo stratené v mori a pridajte sa k rôznym frakciám a klanom roztrúseným po záhadnom svete Great Ursem, alebo bojujte proti nim. Využite výhody niekoľkých tried falconeerov s individuálnymi štatistikami, zbraňami a vtáky, ktoré si môžete vylepšiť vďaka víťazstvám v bitkách, splneným úlohám, odhaleným tajomstvom či aplikáciu mutagénov a zariekavadiel. Pomocou oceánske termiky a energie sa potápajte, preklápať a manévrujte a získajte výhodu. Falconeer je letecká bojová hra v otvorenom svete, ktorá obsahuje rýchle a brutálne stíhacie súboje a hlboký prieskum neuveriteľného otvoreného fantasy prostredia nielen nad oblakmi, ale aj medzi vlnami aj v zatopených morských hlbinách.

  OBJEVUJTE A LIETAJTE

  Great Ursem je prastaré miesto plné krásnych detailných lokácií, ktoré môžete hľadať a objavovať, a to nielen nad oblakmi, ale aj pod vlnami. Objavte pozostatky poriadku a civilizácie, ako aj nebezpečné pobrežia plných pokladov, pirátov, stratenej technológie a úžasných tvorov.

  The Falconeer - Day One Edition (XSX)
  RYCHLÉ A BRUTÁLNE STÍHACIE SÚBOJE
  Súboje v hre Falconeer sú rýchle, brutálnE a ničivé. Jedinečné schopnosti jednotlivých operencov ponúkajú bezkonkurenčnú úroveň ovládania a pohyblivosti a umožňujú epické súboje s nepriateľmi, ako sú War Falcons, Weaver Dragons, Mantarays a Razorbeetles.

  tomas sava
  FRAKCIE
  Bohatí a mocní používajú letecké flotily a falconeery na ochranu svojho majetku, zatiaľ čo medzi chudobnými a ušlápnutými bujnie revolúcia a nepokoje. Pridajte sa k svojej frakcii a vyrážajte na misie, ktoré môžu zmeniť osud vašich druhov aj ten váš.

  indie vyvíjená jedním člověkem
  EPICKÉ PRÍBEHY PRE VIAC HRÁČOV
  Vyberte si jedinečný príbeh o začiatku svojej postavy a vybudujte nerozlučné puto medzi hráčom a jeho vtákom v jednej z niekoľkých hrateľných kampaní, ktoré sa točí okolo sveta plného vedľajších úloh a voľného prieskumu, ktorý si nebudete chcieť nechať ujsť!

  the falconer
  VYLEPŠENÉ KRÍDLA
  Kupujte si nové zbrane, zbroje, kozmetické predmety a mutagény a zdokonaľte svojho opereného druha, nech to stojí, čo to stojí.

  The Falconeer - Day One Edition (XSX)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči The Falconeer - Day One Edition!