The Godfather
PC

(33x)
6,09
Nákupom získate 0,18 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Mafiánske
Kód produktu: 11427
 • Češtinu pre vás pripravil Cyclops

  Svet Kmotrička - skúste na vlastnej koži desaťročné násilie a vybavovanie účtov, rokoch 1945-55 v New-Yorku.; Klasické filmové scény: nelineárne akcie s misiami totožnými s tými vo filme a priamo s postavami hrajúcich vo filme.; Zúčastnite sa deja, vstúpte do filmu so svojou vlastnou mafiánskou postavou.; Úcta a následky: musíte využívať lojalitu a strach ostatných a získať si v New-Yorku rešpekt. Každé vaše rozhodnutie bude mať následky.; Svet: môžete komunikovať s fiktívnym svetom. Podľa toho ako budete v hre vystupovať tak sa k vám bude chovať okolie.; Bojujte o nadvládu nad New-Yorkom: v hre vystupuje 5 rodín: Corleone, Tattaglia, Cuneo, Barzini a Stracci a súperi o vplyv v meste. Scenár k hre editoval autor románu Godfather Returns - Mark Winegardner

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyššia alebo nVidia GeForce 3 a vyššia (GeForce4MX nie je podporovaná)

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Príbeh o rodine, rešpektu a lojalite - Kmotríček, kniha od Mario Puza a film Paramount Pictures sa stali predlohou pre počítačovú hru, v ktorej vstupujete, po krátkej kariére drobného zlodejíčka, do rodiny Corleonových. Teraz už je len na vás, aby ste si pri plnení úloh a lojalitou k rodine získali rešpekt a zlepšovali svoje postavenie v rodine, až sa nakoniec stanete samotným Kmotrom, ktorému leží New-York pri nohách.
  Vaša postava má v svojom počínaní voľnú voľnosť a spôsob akým budete riešiť rodinné problémy ktoré sú len na vás. Vstúpte do sveta mafie, kde predstieranie a vyjednávanie sú vaším lístkom na vrchol.
  Natáčanie filmu Paramount Pictures sa neobišlo bez skvelých Hollywoodskych hercov a mnoho z nich sa rovnako podieľalo na vzniku hry. Postavy v hre budú mať ich vzhľad i hlas. Nájdete tu Marlon Branda ako Dona Vito Corleone, Jamesa Caana ako Sonnyho Corleone a Roberta Duvalla ako Toma Hagena.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (33)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

První Mafie mě bavila tak jsem zkusil Kmotra a hned po prvních minutách hraní jsem měl jasno.Už v roce 2006 kdy Kmotr vycházel graficky hodně zaostával.Když jsem poprvé sedal za volant a rozjel se tak jsem si na chvíli myslel že hraju NFS.Hra se odehrává po 2.světové válce a dost pochybuji že v téhle době auta jezdila klidně 150km za hodinu.První Mafie se konkurence bát nemusí stále je to král a Godfather boužel hodně za ní zaostává.
 Neoverený nákup

Herní verze Kmotra není špatná a své fanoušky si rozhodně najde. I Když hra moc neoslnila, někteří z nás si ji jistě užili.

 Neoverený nákup

- určitě ne špatná hra, která si dokáže najít své obdivovatele, ale znám určitě 100x lepší a na podruhé už na ni nešáhnu

 Neoverený nákup

-Po pár hodinách hraní máte dohrano.

 Neoverený nákup

Docela povedena hra na motiv filmu

 Neoverený nákup

moc hezká hra,ale krátká

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame