The Last of Us Part I
PS5

64,99
Nákupom získate 1.95 kreditov
 • 64,99 €
  Skladom
Štítky: Sci-Fi, TPS, Zombie, Príbehové, Prežitie
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 47210
 • Last of Us, kultová hra, ktorá sa prvýkrát objavila na Playstation 3 sa vracia v novej verzii pre konzolu Playstation 5! Prežite znovu príbeh, ktorý si získal vaše srdce v úplne prepracovanej verzii využívajúcej moderné technológie a výkon novej generácie konzoly Playstation. V hre zasadenej do postapokalyptického sveta sa ujmete postavy Joela, pašeráka, ktorý má za úlohu previesť štrnásťročné dievča Ellie z karanténnej oblasti stráženej armádou. Tešiť sa môžete nielen na adrenalínové súboje, ale aj na emocionálny príbeh a nezabudnuteľné postavy. Remake The Last of Us Part I obsahuje aj prequel Left Behind.

  VYLEPŠENÝ VIZUÁL
  Hra je kompletne prepracovaná na novom PS5 engine štúdia Naughty Dog, zážitok z pôvodnej hry The Last of Us tak bude vylepšený o realistické nasvietenie a atmosféru, detailnejšie prostredie a kreatívne rozšírenie známych miest.

  The Last of Us Part I
  RÝCHLE NAHRÁVANIE
  Vďaka ultra rýchlemu SSD disku konzoly PS5 je nahrávanie uloženej pozície takmer okamžité – nič vás tak nebude nevytrhávať z herného zážitku.

  The LastofUs
  HAPTICKÁ ODOZVA
  Haptická odozva ovládača DualSense nielen umocňuje zážitok z každej prestrelky, ale oživuje herné prostredie vďaka efektom dažďa, snehu alebo odozvy krokov.

  TLOS
  ADAPTIVNÉ TRIGGERY
  Všetky ikonické zbrane, vrátane Joelovho revolveru a luku Ellie prináša úplne nový zážitok zo streľby vďaka adaptívnym triggerom ovládača DualSense. Realistický spätný ráz a naťahovanie luku vám dá pocítiť každý výstrel!
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči The Last of Us Part I!

Sledujte nás na instagrame