The Lord of the Rings: Gollum
PS5

54,99
Nákupom získate 2,20 Kredity
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Akčná adventúra, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 47051
Hra je tiež dostupná pre:  PS4XSXSWITCHPC

Bonus k objednávke

 • Hra The Lord of the Rings: Gollum je príbehová akčná adventúra, v ktorej sa vžijete do úlohy Gluma z filmovej trilógie Pán prsteňov. Vydajte sa na dlhú cestu za tým jediným, čo je mu drahé. Glum je zručný a mazaný, ale zároveň rozorvaný svojou rozdvojenou osobnosťou. Jedna myseľ, dve osobnosti - len vy rozhodnete!
  BONUS K PREDOBJEDNÁVKE
  Predobjednajte si hru a získate DLC so 6 exkluzívnymi emóciami – tieto emócie sú špeciálne kozmetické animácie, ktoré Glum robí pri stlačení tlačidla v hre.


  NOVÝ PRÍBEH
  Aj keď je neoddeliteľnou súčasťou príbehov J. R. R. Tolkiena, mnohým častiam Glumovho života zatiaľ nebola venovaná zaslúžená pozornosť. V hre môžete prežiť jeho príbeh. Od doby, kedy bol otrokom pod Temnou vežou, až po jeho pobyt u elfov v Temnom hvozde.

  The Lord of the Rings: Gollum
  PREŽITIE NA PRVOM MIESTE
  Prežite a prekonajte všetko, čo na vás čaká, vďaka svojej nenápadnosti, obratnosti a mazanosti. Lezte, skáčte a bojujte, aby ste prekonali nebezpečenstvo alebo sa dostali k výhodnejším pozíciám. Aj keď Glum nie je práve bojovník, neváha zabiť neopatrného nepriateľa, keď sa mu naskytne príležitosť – alebo to s ním skoncuje kreatívnejšími a ničomnejšími spôsobmi.

  pán prstenů: glum
  LEN NA VÁS
  Rozhodnutia, ktoré urobíte, a spôsob, akým hráte, sa priamo odrážajú v osobnosti Gluma: Glum a Sméagol – dve strany jeho osobnosti, medzi ktorými zvádza svoj boj. Je len na vás, či zvíťazí temnejšia stránka Gluma, alebo či zahliadnete tlejúcu iskru rozumu v tom, čo sa kedysi volalo Sméagol. Jedna myseľ, dve osobnosti - len vy rozhodnete!
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (2)

  • Petra (Xzone)

   Jozef, žiaľ darčeky nie sú v pláne.

  • Jozef

   budu aj preorder bonusy/darceky ?

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si The Lord of the Rings: Gollum? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame