The Medium
PS5

47,20
Nákupom získate 1.42 kreditov
 • 47,20 €
  Skladom
Štítky: Hororové, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 38085
Hra je tiež dostupná pre:  XSXPC
 • Objavte temnú záhadu, ktorú dokáže vyriešiť jedine médium. Skúmajte skutočný svet a svet duchov naraz. Pomocou svojich vešteckých schopností riešte hádanky v oboch svetoch, odhaľte znepokojujúce tajomstvá a prežite stretnutie s The Maw - s príšerou zrodenou z nevýslovnej tragédie. The Medium je psychologická hororová hra z pohľadu tretej osoby, ktorá zahŕňa patentovanú hrateľnosť v dvojitej realite a originálny soundtrack, ktorý spoločne zložili Arkadiusz Reikowski a Akira Yamaoka.

  STAŇTE SE MÉDIOM
  Používajte jedinečné veštecké schopnosti rezervované pre tých, ktorí majú dar. Cestujte medzi realitami alebo ich oboje skúmajte naraz. Pomocou mimotelového zážitku vykonávajte vyšetrovanie na miestach, kam sa vaše ja z reálneho sveta nedostane. Vytvárajte energetické štíty a zdieľajte silné duchovné výboje, aby ste prežili svet duchov a jeho nadpozemské nástrahy.

  The Medium
  ZBADAJTE, ČO JE SKRYTÉ
  Ponorte sa do dospelého a morálne nejednoznačného príbehu, kde nič nie je také, ako sa zdá, a kde všetko má druhú stránku. Ako médium vidíte, počujete a zažívate viac než ostatní a s každou novou perspektívou zmeníte vlastný názor na to, čo sa stalo v letovisku Niwa.

  medium
  HRAJTE VO DVOCH SVETOCH NARAZ
  Doteraz nevidená a oficiálne patentovaná hrateľnosť, ktorá sa odohráva v dvoch svetoch zobrazených naraz. Skúmajte fyzický svet a svet duchov zároveň a pomocou ich vzájomnej interakcie riešte hádanky v dvoch realitách, odomykajte si nové cesty a prebúdzajte spomienky na minulé udalosti.

  adventura medium
  VSTÚPTE DO TEMNEJ REALITY INSPIROVANEJ BEKSIŃSKÝM
  Duchovný svet hry The Medium je temný zrkadlový odraz našej vlastnej reality - chmúrne a znepokojujúce miesto, kde sa zjavujú naše nepotrestané skutky, zlé túžby a odporné tajomstvá a môžu nabrať podobu. Tento svet bol vymyslený a navrhnutý podľa obrazov poľského dystopického surrealistu Zdzisława Beksińského, ktorý si získal medzinárodné uznanie za svoj charakteristický a výrazný zlovestný štýl.

  bloober team
  AUTORI HUDBY SÚ TAMAOKA A REIKOWSKI
  Ponorte sa do znepokojivej a skľučujúcej atmosféry hry vďaka originálnemu "duálnemu" soundtracku, ktorý spoločne vytvorili Akira Yamaoka a Arkadiusz Reikowski. Yamaoka-san je legendárny japonský skladateľ, ktorého najviac preslávila práca na sériu Silent Hill; Reikowski bol nominovaný na Hollywood Music in Media Awards a pracoval na úspešných hororových hrách ako Blair Witch, Layers of Fear a Observer. Teraz spojili tvorivé sily, aby vytvorili hudbu a skladby pre hru The Medium.

  The Medium
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči The Medium!

Sledujte nás na instagrame