The Regiment
PC

43,60
Nákupom získate 1,74 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Taktické
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11685
 • Veliteľom britskej S.A.S
  Upravený Unreal enginme s fyzikálnou podporou Karma enginmu.; Singleplayerová kampaň zložená zo skutočných zásahových akcií.; Zjednodušené zadávanie rozkazov jednotke.; Realita je podporená s niekoľkými ľuďmi zo skutočného S.A.S tímu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,8GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia 7800,6800,6600,6200, GeForce FX, GeForce 4 Ti, GeForce 3 alebo Ati Radeon 9500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Hra je postavená na Unreal enginme s podporou Rag-doll efektov a reálnych fyzikálnych Karma enginmov, ktoré vás postavia do úlohy veliteľa štvorčlenného týmu vojakov, ktorý svoje životy nasádzajú v známej britskej protiteroristickej jednotke S.A.S. Hra je kompromisom medzi simuláciou a čistou tímovou akciou kde hráč nielen bojuje sám, ale hlavne rozdáva rozkazy a koordinuje činnosť všetkých vojakov v jednotke.

  Väčšina misií je postavená na skutočných udalostiach ako je napríklad prepadnutie iránskej ambasády v roku 1980. Pocit skutočného členstva v S.A.S. majú hráči podľa skutočnosti vytvorený tréningový program, briefingy vedené S.A.S. veteránom Johnom MacAleesom, odborný dohľad od bývalého člena S.A.S. Rheta Buttlera a ďalšie. Aby však hra neskĺzla do kategórie nudných simulácií, upravili tvorcovia niektoré prvky tak, aby síce neboli realistické, ale podporovali hrateľnosť. Ide najmä na intuitívny a jednoduchý systém rozkazov, obmedzení akéhokoľvek plánovania pred misiami na minimum a inteligentných spolubojovníkov schopných čokoľvek vyriešiť i bez účasti hráča.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

tombraiderremastered, tombraider, laracroft
plysaky, plysovehracky, zlavy, liloastich, pokemon, tlapkovapatrola
pusheen, macky, catsofınstagram, meow
starwars, hviezdnevojny, obiwankenobi, skrytahrozba
studioghibli, mojsousedtotoro, kuchynskeprislusenstvo
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha