The Regiment
PC

43,60
Nákupom získate 1,74 kreditov
Štítky: FPS, Taktické
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11685
 • Veliteľom britskej S.A.S

  Upravený Unreal enginme s fyzikálnou podporou Karma enginmu.; Singleplayerová kampaň zložená zo skutočných zásahových akcií.; Zjednodušené zadávanie rozkazov jednotke.; Realita je podporená s niekoľkými ľuďmi zo skutočného S.A.S tímu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,8GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia 7800,6800,6600,6200, GeForce FX, GeForce 4 Ti, GeForce 3 alebo Ati Radeon 9500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Hra je postavená na Unreal enginme s podporou Rag-doll efektov a reálnych fyzikálnych Karma enginmov, ktoré vás postavia do úlohy veliteľa štvorčlenného týmu vojakov, ktorý svoje životy nasádzajú v známej britskej protiteroristickej jednotke S.A.S. Hra je kompromisom medzi simuláciou a čistou tímovou akciou kde hráč nielen bojuje sám, ale hlavne rozdáva rozkazy a koordinuje činnosť všetkých vojakov v jednotke.

  Väčšina misií je postavená na skutočných udalostiach ako je napríklad prepadnutie iránskej ambasády v roku 1980. Pocit skutočného členstva v S.A.S. majú hráči podľa skutočnosti vytvorený tréningový program, briefingy vedené S.A.S. veteránom Johnom MacAleesom, odborný dohľad od bývalého člena S.A.S. Rheta Buttlera a ďalšie. Aby však hra neskĺzla do kategórie nudných simulácií, upravili tvorcovia niektoré prvky tak, aby síce neboli realistické, ale podporovali hrateľnosť. Ide najmä na intuitívny a jednoduchý systém rozkazov, obmedzení akéhokoľvek plánovania pred misiami na minimum a inteligentných spolubojovníkov schopných čokoľvek vyriešiť i bez účasti hráča.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si The Regiment? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame